Kanal İstanbul’a en yakın markalı konut projeleri hangileri

İstanbul’un en büyük projelerinden olan Kanal İstanbul projesinin güzergahına yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar için Kanal İstanbul’a en yakın konumda yer alan konut projelerini sizler için derledik…

İstanbul, kentsel dönüşüm ve mega projeler ile konut yatırımcıları tarafından her geçen gün önemi artan bir şehir haline gelmeye devam ediyor. Özellikle Türkiye’nin en büyük projesi olan Kanal İstanbul gibi bir mega projenin gayrimenkul sektörüne ve çevresinde bulunan gayrimenkul projelerine değer katması kaçınılmaz Mega projelerin zirvesine oturan Kanal İstanbul’un güzergahının açıklanması ile gözler bölgede inşa edilen konut projelerine döndü. Ispartakule, Küçükçekmece, Kayaşehir ve Hoşdere’de yer alan projelerin Kanal İstanbul’un güzergahının kesinleşmesiyle değerine değer katması bekleniyor.

İşte Kanal İstanbul projesi güzergahında yer alan o konut projeleri;

Emlak Konut Ispartakule Evleri

Emlak Konut GYO’nun Ispartakule’de hayata geçirdiği projesi Kanal İstanbul çevresindeki Ispartakule Evleri 160 bin metrekare arsa üzerinde yer alıyor. Toplamda 1.849 adet daire ile 33 adet ticari ünite yer alacak. Ispartakule Evleri’nde 1+1’den 4+1’e kadar konut tipleri bulunuyor.Ispartakule Evleri projesinde konut fiyatları 248 bin liradan başlıyor.

Ebruli Ispartakule konutları

Kanal İstanbul güzergahına yakınlığıyla dikkat çeken bu proje Ispartakule’ye gelecek metroya ve TEM’e de yakın yer alıyor. İstanbul Avcılar’da inşası devam eden proje Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirildi. Yaklaşık 41 bin 168 arsa alanı üzerinde 724 konut ve 52 dükkandan meydana gelecek şekilde tasarlanan projede 2+1’den 4+1’e kadar konut tipleri yer alıyor.Aralık 2021’de teslim edilmesi planlanan Ebruli Ispartakule’nin konut fiyatları 446 bin liradan başlıyor.

Bizim Evler 7

emlaktuel, emlaktuel.com

Avcılar ilçesinde Ispartakule semtinde, Kanal İstanbul’a çok yakın yükselen Bizim Evler 7 projesi İhlas Yapı tarafından yapılıyor. 532 konut ve 48 ticari üniteden meydana gelen projede konut fiyatları 505 bin lira ile 1 milyon 170 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Hemen teslim olarak satışı devam eden projede 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Kuzey Yakası Projesi

emlak konut kuzey yakası başakşehir-emlaktuel.com

Emlak Konut GYO tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen Kuzey Yakası, Kanal İstanbul’a yürüme mesafesi kadar yakın konumda bulunuyor. Yatay mimari konseptiyle inşa edilen proje yaklaşık 350 dönüm arazi üzerinde  ofis, otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, hayvanat bahçesi ve şehir parkı bulunuyor.
Aralık 2020’de tamamlanması hedeflenen projede fiyatlar 316 bin liradan başlıyor.

Avrupark Hayat

Avrupark Hayat, İstanbul’un modern yüzü Hadımköy-Hoşdere yolunda yükseliyor. Cihan İnşaat imzası taşıyan Avrupark Hayat yaklaşık 700 milyon liralık yatırım değeriyle yğkseliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri bulunan projede fiyatlar 231 bin lira ile 726 bin lira arasında değişiyor. TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark Hayat; 3.Havalimanı’na 30, Kanal İstanbul’a 3,5, planlanan metro hattına 3,5 ve banliyö tren hattına 1,2 kilometre mesafede konumlanıyor.

    Yorum yapın

    Your email address will not be published.*