Lüks yaşam projesi ‘Kasr-ı Âlâ’da ön talep süreci başladı

Orman Holding, Çekmeköy’de ilk projesi Kasr-ı Âlâ’ya  başlayarak İstanbul’a adım atmış oluyor.

Türkiye pazarı içinde büyüme kararı alarak daha büyümeye çalışan Omran Holding İstanbul’da ilk büyük konut projesi’Kasr-ı Âlâ’da ön talep sürecine başladı. İstanbul’un en eski ve gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçecek olan ‘Kasr-ı Âlâ projesinin 2019 yılının ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor…

İnşaat, enerji gibi pek çok alanda farklı ülkelerde faaliyetleri bulunan Omran Holding, ekonomiye duyduğu güvenin göstergesi olarak Türkiye pazarında büyüme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda Omran Holdingçatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi’Kasr-ı Âlâ’da öntalep süreci başladı. İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçen ‘Kasr-ı Âlâ’nınproje geliştirmesi ise Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor.6 bin metrekare alan üzerinde ve aile yaşamına uygun olarak planlanan’Kasr-ı Âlâ’, 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşuyor. 80 dairenin bulunduğu projede,daire büyüklükleri ise 85 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor.

‘Kasr-ı Âlâ’nın, 2019 yılının ağustos ayında teslim edileceğini belirten Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin 6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85’i yeşil alan olarak inşa edildiğini söyledi. Projeyle ilgili kısa bilgi veren Bayram “Kasrı Âlâ’, İstanbul’da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde ‘Kasr-ı’ markasıyla büyüyeceğiz. ‘Kasr-ı Âlâ’ lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos’unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor” dedi.

Çengelköy’ün merkezinde, sahile 1 km. mesafede konumlanan’Kasr-ı Âlâ’, çok çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat buluyor.

www.omran.com.tr                   info@omran.com.tr

Omran Holding Group hakkında

Omran Holding Group, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Afganistan’da kuruldu. Altyapı, üstyapı, enerji, madencilik projelerindeki başarılarından ötürü en başarılı firmaları arasına giren şirket, 2010 yılında bünyesindeki diğer şirketlerle beraber Holdingleşerek hali hazırda devam eden projelerinin yanı sıra pek çok ülkede 110’nun üzerinde projeyi tamamlayarak teslim etti. Omran Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş. ise kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi ve otel projeleri üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başladı. Öte yandan; gerçekleştirdiği yüksek ihracat ile Türk malzemelerinin dünyada hakettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam eden Omran İnşaat A.Ş, ilk lüks konut projesini ise Çengelköy’de hayata geçiriyor.

 

    Yorum yapın

    Your email address will not be published.*