Makyol Santral’de metro kapınızda

Konut teslimlerinin 2019’un ilk aylarında yapılacağı Makyol Santral projesinde yaşayacak olanlar kapının önünden binecekleri Mahmutbey – Esenyurt metrosuyla İstanbul’un her tarafına kolaylıkla ulaşım sağlayacaklar.

Makyol Santral’de konutların metrekare fiyatları 4 bin 875 TL’den başlıyor

makyol santral nerede

İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçen Makyol tarafından Akbatı AVM kaşısında inşaatı başlayıp kabası bitirilen Makyol Santral projesi yatırımcısına yapımı başlayan Mahmutbey-Esenyurt metrosunun bir durağı projenin hemen önünde olacak.

Makyol Santral‘den konut alanlar ulaşım kolaylığını metro ile yaşayacak. Bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında başarı ile gerçekleştirmiş olduğu mütahhitlik projeleri ile adından sıkça söz ettiren Makyol İnşaat, Esenyurt-Bahçeşehir arasında bulunan Akbatı bölgesinde toplam 16 bin 900 metrekare arsa üzerinde inşaatına devam eden 200 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip Makyol Santral, en yüksek 23 katlı olan 5 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin olduğu 407 konuttan ve ticari birimden ayrıca bir çarşıdan oluşuyor.

13 Ekim 2017’de gerçekleştirilen basına tatınım sonrası lansman satışlarına başlayan projenin şu ana kadar yüzde 50’si satılmış durumda. Makyol Santral’da konutlar 2019 ilk aylarda teslim edilecek. Makyol Santral’de konutların metrekare fiyatları 4 bin 875 TL’den başlıyor..

Projede kapının hemen önünden Mahmutbey – Esenyurt metrosu geçecek

Makyol Santral  projesinde yaşayanlar projenin yanıbaşında yeralacak olan Mahmutbey-Esenyurt hattının Esenkent metro istasyonuyla birlikte şehrin her tarafına kolay ve konforlu bir ulaşım avantajına sahip olacaklar.

Proje konumu ile dikkat çekiyor

Esenyurt – Bahçeşehir’in yeni merkezi konumunda TEM otoyolu, E-5, Kuzey Marmara Otoyolu,  Atatürk  Havalimanı,  yapımı devam eden 3. havalimanı gibi önemli ulaşım arterlerine yakın bir lokasyonda bulunuyor. Projenin yakın çevresinde İstinye Üniversitesi Hastanesi ile Bahçeşehir Koleji, MEF, TED, FMV Işık ve Bilfen gibi önemli eğitim kurumları bulunuyor. Projenin yanında bir de donanımlı ve turnuvalara ev sahipliği yapacak kapasitede bir tenis tesisi bulunuyor.

Makyol Santral’de konut fiyatları ve ödeme planı

Makyol Santral’de daire fiyatları metrekaresi 4 bin 875 TL’den başlayan fiyatlarla lansman satışlarına devam eden projede konutların satış fiyatları 290 bin Liradan başlangıç gösteriyor. Projede firma bünyesinde 48 ay vade farksız ödeme planı sunulurken daha uzun vade ve banka kredisi kullanmayı tercih edenler için yine yüzde 20 peşinle faizsiz 60 ay taksitlendirme imkânı bulunuyor.

Makyol Santral prim yapma potansiyeli sunuyor

Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü bölgede hayata geçirdikleri bir önceki projeleri Makyol Yaşam’da 2 bin TL ile başladıkları metrekare satış fiyatlarının 3 yıl içinde 5 bin TL seviyelerine çıktığını söyleyerek bu projelerinde de yatırımcıların iyi bir getiri oranı yakalamalarını beklediklerini aktardı.

Makyol Santral’de osyal donatılar

İngiltre Londra merkezli bir sosyal kulüp zinciri Connect ile kullanıcılarına barbekü alanlarından, cep sinemasına, özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarından, sakin çalışma alanlarına kadar farklı imkânlar ve keyifli ortamlar sunulacak. Projede açık yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, alışveriş mağazalarından oluşan çarşı, kafe&restoranlar, fitness merkezi, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri sunulacak.

Makyol Santral Nerede?