Sinpaş Metrolife Sancaktepe 3 kasımda tanıtılacak

Sinpaş Metrolife Sancaktepe 3 kasımda tanıtılacak

metrolife-sinpas

Sinpaş GYO tarafından İstanbul’un Anadolu Yakası Sancaktepe‘nin Samandıra bölgesinde hayata geçireceği yeni projesi Sinpaş Metrolife Sancaktepe‘de 3 kasım 2017 cuma günü gerçekleştirilecek basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başlayacak.

İstanbul’un en çok değer kazanan semti Sancaktepe’de, metronun hemen yanı başındaki Metrolife, belediye binasına ve yakında hizmete girecek şehir hastanesine yakınlığıyla da iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi olacak. Metrolife projesinde 544 konut ile 10 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek bir çarşı inşa edilecek. 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklük ve kat planlarındaki dairelerde ön talep toplama sürecinde satış fiyatları 363 bin TL’den başlıyor. Projede konut teslimlerinin aralık 2019’da başlaması planlanıyor.

Artık trafiği, kargaşa içinde boşa geçirilen saatleri geride bırakma vakti geldi… Sancaktepe metro durağının hemen yanı başındaki Metrolife’ta, istediğiniz her yere kolayca ulaşabilecek, kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Geniş meydanıyla davetkar çarşısındaki mağazaları, restoranları ve kafeleriyle Metrolife’ta zengin bir yaşam evinizin hemen aşağısında sizi bekliyor. Hem de yeşillikler içinde, çiçeklerle bezeli muhteşem bir peyzaj eşliğinde! Sarmaşıkların mis kokuları eşliğinde yürüyüş yaparken şehrin merkezinde yaşadığınızı unutmanız bile olası…

Basın toplantısı Sinpaş GYO Genel Müdürü Sayın Seba Gacemer’in ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

Program

Yer:        Raffles İstanbul Hotel / Balo Salonu

Levazım Mahallesi, Koru Sokağı Zorlu Center, Beşiktaş/İstanbul

Tarih:     3 Kasım 2017,Cuma

Saat:      10.00-12.00 / Kahvaltı ve Basın Sohbeti

Sinpaş Metrolife projesi nerede?