Porland’ın yeni konsteptli mağazası oasis designer outlet açıldı

Porland’ın yeni konsteptli mağazası oasis designer outlet açıldı

Türkiye’nin önde gelen porselen üreticisi Porland, İstanbul’un yeni çekim alanı Basın Ekspres’de Türkiyenin ilk designer outletinde mağaza açtı. Dünya markalarını ulaşılabilir fiyatlarla tüketici ile buluşturan Açık Hava AVM’si, Porland ‘ın yeni konseptli mağazasına ev sahipliği yapıyor.

Porland’ın üretici kimliğinden ve “tasarladık ve ürettik” mottosundan yola çıkılarak 1500 m2 alanda dekore edilen yeni konseptinde; Kendi tasarım ekipleri ile üretilen ve müşterilerin beğenisine sunulan en yeni koleksiyonlar, Masa Üstü, Mutfak ve Ev&Dekor ürün segmentasyonunda ,erişilebilir fiyatlarla tüketiciler ile buluşturuyor.

Porland, büyük m2’li en yeni konseptli “Porland’da kendini kaybedip, kendini bulursun” söylemli eşsiz bir müşteri deneyimi yaşatıyor. Günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere porselen takımlar, cam ve çelik ürünler, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor. Ev kullanıcılarının yanı sıra restoran , kafe ve otel sektörü için de ayrıcalıklı ürün seçenekleri yer alıyor. Porland kendi geliştirdiği ALUMİNALI PORSELEN isimli, özel reçeteli, krem renkli ve özgün desenli koleksiyonları ile de göz kamaştırıyor.

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli mağaza ortamı ile Türkiye’de 30 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

2017 yılının sonlarına yaklaşırken yatırımlarında hız kesmeyen Porland, yıl sonuna kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında mağazalaşmaya hız kesmeden devam edecek.

Porland, başarılı perakende mağazacılık çalışmalarının yanı sıra Maison Objet, Ambiante, Host gibi Dünya fuarlarında da Türkiye ‘yi başarı ile temsil etmektedir.

Yeni Mağaza Konsepti Hakkında
Mimari yapıyı oluşturan materyaller üreticisi olduğumuz, hammaddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alınarak taş, tuğla, ağaç ve metal olarak seçilmiştir. Kaynağımız doğa diyerek yola çıktığımız mağaza dekorasyonumuzda kullanılan malzemeler gibi renk tonları da doğanın içinden seçilmiştir. Mağazamızda samimi, sürprizli sahneler ve yaşam alanları yaratılarak ziyaretçilerimizin bizimle keyifli vakit geçirmeleri, sahnelerden ilham almaları amaçlanmıştır. Bu alanlarda dinamik renkler, yaşayan sahneler bulunmaktadır..

Porland Nurol-Oasis designer outlet

Tel : 0 212 803 37 02

E-Posta : oasisyoneyim@porland.com.tr

PORLAND Hakkında:

1976 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Porland, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra 1984 yılında özellikle horeca ( Otel- Restoran ve kafe) kesimine yönelik masa üstü malzemeler pazarlama faaliyeti yürütür. 1980’lerin sonuna doğru üretime yönelir ve 1992 yılında % 100 yerli sermaye ile kurulur.

Şu an 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ını dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Porselen üretiminin yanı sıra urun gamındaki ev gereksinimine yanıt verebılen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her turlu alişverişi için tek adrestir. Bunyesınde, Cam urunler için, Fiamma, tekstıl ve çelik urunler için Porland Style markası bulundurmaktadır ayrıca dünya markalarından olan Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticisilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt için de değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan bir markasıdır.

Porland, Türkiye’nin ilk renkli porselen üretimini yapan ve Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan, ayrıca İngiliz kalite standardı olan BS 4034 belgesine sahip yerli porselen üreticisidir.