Kiptaş Locamahal Veliefendi’den karlı yatırım fırsatı

Kiptaş Locamahal Veliefendi’den karlı yatırım fırsatı

LOCAMAHAL nerede

Kiptaş tarafından Zeytinburnu Veliefendi‘de hayata geçirilen Locamahal projesi konumu ve lokasyonu ile öne çıkıyor. Projede konut fiyatları 5 bin 750 TL’den başlıyor. Locamahal projesi bulunduğu bölge ile karlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu’nda yaşama sunulan Locamahal projesi E_5 ile sahil yolu arasında yer alıyor. Proje toplam 36 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 233 bin metrekare inşaat alanı bulunan Locamahal projesi 450 milyon TL’lik bir yatırım değerine sahip. Toplam 20 blok 14 kattan oluşan Locamahal Veliefendi projesinde 1262 konut ve 75 ticari birim yer alıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler 118 metrekareden başlıyor 208 metrekareye kadar çeşitlilikte yer alıyor.

Locamahal Veliefendi konumu ile fırsat sunuyor

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım: Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek Locamahal’in konumuna dikkat çekerek E-5’e ve sahil yoluna yakınlığıyla, metro, metrobüs, deniz otobüsü, Marmaray ve Avrasya Tüneli gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alan projenin kârlı bir yatırım fırsatı olduğunu söyledi.

Locamahal Veliefende konut fiyatları ve ödeme planı

10 ekim 2017’de yapılan lansman toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan Locamahal Veliefendi projesi 5 bin 750 TL’den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışlarına başladı. Konut fiyatları 733 bin TL’den başlayan Locamahal Veliefendi’de peşin alım yapanlara yüzde 10 indirim sunuluyor. Vadeli alımı tercih edenler Kiptaş bünyesinde 12 – 18 ve 24 ay için yüzde 20 peşin ya da 36 ayda yüzde 40 peşinle vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Daha uzun vadeler için 120 aya kadar uygun vade farkı oranlarıyla banka kredisi kullanma imkânı veriliyor.

Projede sosyal donatılar neler

Locamahal Veliefendi 21 bin M² yeşil alana sahip. Sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, çocuk parkı, fitness merkezi, spor sahaları, Türk hamamı, sauna, yürüyüş & koşu & bisiklet parkuru, kafe&restoran, alışveriş mağazaları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Lacamahal Veliefendi nerede?