CNR Emlak Fuarı 23-26 Kasım merakla bekleniyor

CNR Emlak Fuarı 23-26 Kasım merakla bekleniyor

cnr emlak istanbul fuarı

Türkiye’de emlak ve gayrimenkul sektörünü ilk olarak Türkiye’nin en büyük fuarı CNR Fuar merkezinde toplayan CNR Emlak Fuarı bu yılda 23-26 Kasım’da gerçekleştirileceği zamanı büyük ilgi ve merakla bekleniyor.

CNR Emlak Fuarına 50 bin ziyaretçi bekleniyor

Emlak ve Gayrimenkul sektörünüün il ve en büyük fuarı olacak olan 5. CNR Emlak Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı, 2017 23-26 Kasım tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy‘de gerçekleştirlecek. CNR Holding İstanbul Fuarcılık AŞ. tarafından organize edilen emlak fuarına 50 bin ziyaretçi bekleniyor. Bu ziyaretçelerin 10 bininin yabancı olması bekleniyor. Türkiye Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen firmalarının projelerini ulusal ve uluslararası yatırımcılara sunmuş oldukları bir iş platformu konumunda olan fuar, yatırım yada oturum için konuk almak isteenler içinde önemli bir yer taşıyor.

Yatırımcıların gözdesi Bursa, CNR Emlak Fuarı’nda 

CNR Emlak Fuarı‘nın en yeni gözdesi Bursalı mütahhitler, Ortadoğu ve Körfez Ülkelerinden büyük ilgi görmeyi bekleyen Bursa, yabancı alıcılar tarafından yakın takip altındı. Bursa yatırımın yeni gözdesi olma yolunda ilerliyor. Geçen sene 4, CN Emlak Fuarı’nda yerini alan Osmangazi Belediyesi, bu yılda fuarda yerini alacak, Türkiye’nin en büyük Kertsel dönüşüm projesini yine CNR Emlak Fuarı’nda tanıtacak

Fuar ve emlak zirvesi aynı zamanda

Emlak sektörüne hız kazandıracak fuar ile aynı zamanda düzenlenecek olan bu yıl ikincisi yapılacak İstanbul Emlak Zirvesi katılacak uzman profesyonellerin özelleştirilmiş içerik ve workshpolarıyla katılımcıların aklındaki soruları yanıtlar üretecek.