DKY Ada’dan ‘Ekopratik’ kampanya

DKY Ada’dan ‘Ekopratik’ kampanya

İstanbul Kartal’da kentsel dönüşüm projesi olarak DKY İnşaat tarafından yaşama sunulan DKY Ada projesi, geçtiğimiz ay 29 Eylül Cuma günü düzenlenen basın toplantısı sonrası satışlara başladı. DKY Ada’da en düşük konut fiyatı 395 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Kartal’da yükselen DKY Ada projesi 19 bin metrekare arsa üzerinde 4 blokta 792 daireden oluşuyor.

DKY Ada, Kartal’ın en değerli lokasyonu E-5 ile Sahil Yolu hattının tam ortasında hayata geçiyor DKY İnşaat 600 milyon TL’lik yatırım ile DKY ADA Projesi’ni satışa çıkardı.

Şehrin ortasında Ada yaşamının ayrıcalığı

Modern mimarisi, konforlu ve ferah yaşam alanlarıyla Kartal’ı geliştiren ve dönüştüren DKY ADA projesi, toplu konut yaşamından daha fazlasını arayanlara şehrin ortasında daha huzurlu, daha sportif, stresten ve şehrin karmaşasından uzak, herkesin dilediğince özgürleşebileceği ve doğayla iç içe olacağı tam bir ada yaşamı sunuyor. Sahip olduğu adalar manzarasına ek olarak, yüzde 70’ini oluşturan peyzaj alanları ile farklılaşan proje, şehrin ortasında bir vaha sunuyor. DKY ADA’ nın ferah, gün ışığı alan, kullanışlı evleri ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. 

DKY Ada projesinde daire tipleri

DKY Ada projesinde daireler 2+1, 2+1.5,  3+1, 3+1.5, 4+1 tiplerinde tasarlandı. Konutların büyüklükleri ise 93 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor.

 DKY ADA projesinde lansmana özel “Ekopratik” Ödeme Sistemi

Lansmana özel kampanya ile “Ekopratik” ödeme sistemini de tanıtan DKY, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyor. Bu sisteme göre DKY ADAmüşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabilecekler. Ulaşılabilir fiyatlara sahip DKY ADA projesi Ekopratik ile “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme sistemi sunuyor. 395.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan DKY ADA’da ekopratik ile alımlarda ise 120 aya varan vade ile ev sahibi olma avantajı sunuyor.

DKY Ada projesi lokasyonu
İstanbul Kartal bölgesinde hayata geçen proje, Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Kadıköy-Kartal Metro Hattı ve Marmaray gibi toplu taşıma araçlarına yakın bir mesafede yer alıyor.

DKY Ada teslim tarihi

Bir kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada’da teslimler 2020 yılının Eylül ayında yapılması bekleniyor.