Meydan Ardıçlı’dan ‘özel ödeme’ planı için sayılı günler

Meydan Ardıçlı’dan ‘özel ödeme’ planı için sayılı günler

meydan ardıçlı özyurtlar

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding‘in ortaklaşa hayata geçirdiği Meydan Ardıçlı projesini geçtiğimiz ay 15 Eylül’de düzenlen bir basın toplantısı ile tanıtan ve lansman satışlarına başlayan proyeye yoğun ilgi var.

Konut fiyatlarının 150 bin TL’den başladiğı projede 15 Ekim tarihine kadar ‘Özel ödeme’ planları sunuluyor.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding‘in Esenyurt’ta yaşama sunduğu proje Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Ardıçlı mahallesinde yükseliyor.

Meydan Ardıçlı projesi toplam 67 bin metrekare üzerinde 27 bloktan oluşacak. Projede 1683 konut ve 121 adetde ticari birim yer alacak.

Meydan Ardıçlı konut tipleri

Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, ve 3.5^1 ile 4.5+1 yer alıyor. Konutlar 41 metrekare büyüklükten başlıyor 228 metrekareye kadar çıkıyor.

meydan ardıçlı projesi nerede

Meydan Ardıçlı’da fiyatlar ne kadar

41 metrekareden başlayan Meydan Ardıçlı projesinde konutların metrekare fiyatları 3 bin ile 4 bin arasında bulunduğu konuma şerefiyeye göre değişiklik gösteriyor. Konut fiyatları 150 bin TL’deb başlıyor.

Meydan Ardıçlı ‘özel öedem’ planı ve koşulları

Lansmana özel sınırlı sayıda fazladan indirim imkanı sunulan projede, 60 aya kadar şirket bünyesinde vade verilebiliyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim olan projede, 15 Ekim’e kadar kişiye özel ödeme planları imkanlarıda yer alıyor.

meydan ardıçlı özyurtlar
meydan ardıçlı özyurtlar

Meydan Ardıçlı projesinde sosyal donatılar

Projede, açık kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve süs havuzu bulunuyor.

Meydan Ardıçlı projesi lokasyonu

Bahçeşehir Esenkent’e yeni yapılan İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi’ne 800 metre uzaklıkta yer alıyor. TEM Otoyolu’na 500 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu’na 320 metre mesafede yer alan proje, Akbatı AVM’ye 800 metre, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Carrefour’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Meydan Ardıçlı projesi 2019 Eylül aynda teslim edilecek.