Tahincioğlu, Nidapark Bomonti metrekaresi 8.300 TL’den görücüye çıktı

Tahincioğlu, Nidapark Bomonti metrekaresi 8.300 TL’den görücüye çıktı

nidapark bomonti nerede

Tahincioğlu Gayrimenkul 5 Ekim 2017 Perşembe günü Hilton Bomonti otelde düzenlediği basın toplantısı ile yeni projesi olan Nidapark Bomonti‘yi basına ve yatırımcılara tanıttı. Projede metrekare fiyatları 8 bin 300 TL’den başlıyor.

Gayirmenkul sektöründe öncü firmalardın olan Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Şişli Bomonti’de yaşama sunduğu yeni projesi Nidapark Bomonti‘yi tanıtarak lansman satışlarına başladı. Nidapark Bomonti projesi toplam 536 rezidans daire, 102 ofis, 12 ticari ünite ve 168 odalı bir otelden meydana geliyor. Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule; Nidapark Bomonti Meydan ve Nidapark Bomonti Suit olacak şekilde 5 ayrı bölümden meydana gelyor. Projede lansman sürecinde en düşük fiyat 714 bin TL’den başlıyor. Projenin 3 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor.

5 Ekim Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ile lansman satışlarına başlayan Nidapark Bomonti projesi basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, İstanbul’un merkezi noktalarından Şişli Bomonti’de yükselen Nidapark Bomonti projesiyle rezidans, ofis ve alışveriş alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunduklarını belirtti ve şöyle konuştu: “100 yılı aşkın tarihiyle, İstanbul’un en eski semtlerinden prestij sahibi semti Bomonti, şehrin yeni gözdesi konumunda. İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının üstünde, şehrin eğlence, kültür ve sanat hayatının kalbinde yer alan Bomonti’de ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ Nidapark Bomonti projemizle hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunmaya hazırlıyor, dedi.

100 yılı aşkın tarihi ile Nidapark Bomonti’de

Nidapark Bomonti; 100 yılı aşkın tarihiyle, eski İstanbul’un prestij sahibi semti Bomonti’nin ve şehrin yeni gözdesi olmaya aday bir proje olduğunu dile getiren Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım şu bilgileri verdi: “Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan’dan oluşan Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje.

Mimari projesinin Addon ve Cem Mimarlık tarafından yapıldığı Nidapark Bomonti projesinde  1+1’den 4,5+1’e kadar farklı tip ve büyüklükteki rezidans dairelerin satış fiyatları KDV dahil olarak 714 bin TL’den başlıyor. Projenin 36 ayda tamamlanması planlanıyor.

Tahincioğlu’nun karma projelerdeki uzmanlığıyla geliştirilen Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor.”

Nidapark Bomonti’den Tarihi Yarımada Manzarası

İstanbul ve tarihi yarımada manzarasını gözler önüne seren Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4,5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Nidapark Bomonti Teras ise geniş terasları ve yatay yerleşimiyle iç bahçedeki peyzaj alanıyla keyifli bir ortam sunarak 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire tipleriyle alternatif sunuyor. Proje içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu bulanan projede 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım imkânı bulunuyor.

Nidapark Bomonti ödeme koşulları:

Ödemelerde cazip ödeme avantajları da dikkat çekiyor. Projede %5 peşinat, 6 ay sonra %5 ara ödeme, 12 ay sonra %10  ara ödeme, %80’lik kısmı 60 aya kadar % 0 faiz,  61-120 aylık seçilen vadelerde ise % 0.45 aylık faiz imkânı sunuluyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise  %15 indirim yapılıyor.

Nidapark Bomonti’de neler sunuyor?
İstanbul ve tarihi yarımada manzarası sunan Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4,5+1’e kadar daire tipleri olacak.
Geniş terasları ve yatay yerleşimiyle iç bahçedeki peyzaj alanıyla keyifli bir yaşam alanı sunan Nidapark Bomonti Teras‘ta 1+1’den 4+1’e kadar  konutlar bulunuyor.
Projenin sosyal yaşam alanları arasında; kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu bulunuyor. Nidapark Bomonti’de 1+1 ve 2+1 daireler için 1’er adet, 3+1 daireler için 2’şer adet ve 4+1 daireler için 3 araçlık otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım mümkün.