Şehri ve doğayı içiçe barındıran proje: Vadikoru

Şehri ve doğayı içiçe barındıran proje: Vadikoru

Vadikoru nerede

İnvest İnşaat tarafından İstanbul Ayazağa’da yaşama sunulan proje Vadikoru, Belgrad ormanlarının yanıbaşında ormanla içiçe hem de şehrin en merkezi yerine komşu olarak yükseliyor..

Ayazağa’da yükselen projenin 3 tarafıda ormanla kaplı ve ormanın içinde gibi doğayla içiçe bir proje, aynı zamanda şehrin merkezine Maslak, Sarıyer gib iş merkezinin en yoğun olduğu bölgelere yakın şehir hayatından kopmadan doğayla içiçe bir yaşam sunuyor. İnvest İnşaat tarafından 20 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Vadikoru projesi toplam 85 bin metrekare inşaat alanına sahip 200 milyon TL’lik bir proje. Vadikoru 5 bloktan oluşan toplam 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari ünitenin yer aldığı doğayla içiçe bir proje. 19 eylül 2017 salı günü gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlara başlandı.

Mimar Murat Kader tarafından tasarlanan projede konutların metrekare satış fiyatları 8 bin TL’den , ofislerin metrekare satış fiyatları ise 3 bin Dolar’dan başlıyor. Projede konutların büyüklükleri 67 ile 19 metrekare arasında değişiyor. 1+1’der 3+1’e kadar konut seçeneğinin bulunduğu Vadikoru‘da, ofisler ise 133 ile 257 metrekare arasında değişiyor.

Projede teslimler 2019’dan itibaren başlayacak.

Vadikoru projesi konum olarak Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM’ye 300 metre, İstinye sahiline 5 km, Göktürk’e 7 km, Maslak’a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.