La Petite Maison’da, Lezzet ve Sanatın Kusursuz Buluşması

La Petite Maison nerede

Güney Fransa mutfağının en ünlü lezzetlerini modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison, şehrin sanatla nefes aldığı ve canlandığı bu yoğun günlerde de misafirlerine eşsiz tatlar sunmaya devam ediyor.

Seçkin sanat eserlerinin değer kattığı dekorasyonu ve atmosferi ile sanatseverler tarafından da ilgi odağı olmayı sürdüren La Petite Maison’da yemek ve sanat aşkı bir arada yaşanıyor.

La Petite Maison konukları, Piramid Sanat’ın sanatçılarının sadece bazı özel koleksiyonlarda bulunan farklı eserlerini görme fırsatı yakalarken menüye yeni giren farklı lezzetleri de keşfediyor.

La Petite Maison’un zenginleşen menüsünde “Kuşkonmaz ve trüf mantarlı risotto”, Kırmızı soğan ve keçi peynirli kuşkonmaz”, “Mango chutney ile servis edilen kaz ciğeri torchon” ve “Malt dondurma ile sunulan ılık çikolatalı mousse” lezzetleri öne çıkıyor.

Başlangıç menüsünde dikkat çeken “Somon Carpaccio, Avakado Püresi” La Petite Maison yorumu ile sunuluyor. Carpaccio olarak servis edilen Norveç somonunun avokado püresi ile lezzet uyumu misafirlerin beğenisini topluyor.

La Petite Maison, klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra şefin mevsime özel lezzetlerle zenginleştirdiği menüsünü keşfetmek için misafirlerini sanat dolu ambiyansını deneyimlemeye davet ediyor.

La Petite Maison İstinyePark

0212 232 02 32

Pınar Mahallesi, Katar Caddesi No:73, 34460 Sarıyer/İstanbul

    Yorum yapın

    Your email address will not be published.*