Vadikoru’dan yatırım yapan kazanacak

Vadikoru’dan yatırım yapan kazanacak

Vadikoru nerede

Gayrimenkul sektöründe hareketliliğin yaşandığı şu günlerde inşaat firmaları çeşitli özelliklerde ve niteliklerde projeler üreterek vatandaşlara sunmaya devam ediyor.

İnvest İnşaat‘ın İstanbul Ayazağa’da yaşama sunduğu yeni projesi Vadikoru bulunduğu lokasyon ve projedeki farklı niteliklerle öne çıkmayı başarıyor. Vadikoru projesi 19 Eylül 2017’de İnvest İnşaatın düzenlediği basın toplantısı ile meraklılarına ve yatırımcılarına tanıtıldıktan sonra lansman satışlarına başladı. 200 milyon TL’lik bir yatırımla Vadikoru‘da lansman satışlarına özel olarak konut fiyatları 590 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatı olarak 8 bin TL’ye gelen projede 240 konut 84 ofis ve 12’de ticari birim yer alacak. Ofislerin metrekare birim fiyatları ise 3 bin dolardan başlıyor.

Lokasyonu ve yeşillikler arasında olması tercih sebebi olacak

Vadikoru projesi Ayazağa’da Belgrad ormanlarının etrafını çevirdiği bir bölgede yükselmeye başlıyor. Lokasyon olarak hem şehire yakın olması hemde yeşillikler orman içinde olması projenin tercih edilmesi için en önemli sebeplerden biri. İstanbul’un iş merkezi olan Levent-Maslak bölgesine yakın olması ile dikkat çeker Vadikoru projesi, Seyrantepe metrosu’na Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadi İstanbul AVM’ye 300 metre uzaklıkta yer alıyor. Bunun yanında Vadikoru, İstinye sahiline 5 km, Göktürk’e 7 km, Maslak’a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor. 3 tarafının Belgrad ormanlarıyla çevrildiği projede alışveriş için bir caddesi, kapalı otopark(açık-kapalı), sauna, hamam, fitnes salonu, yüzme havuzu, spor sahaları yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alacak.

Vadikoru projesi’nde konut fiyatları şöyle:

1+1   67 ile 85 metre             590 bin ile 829 bin TL arasında

2+1   105 ile 159 metre        1 Milyon lira ile 1 milyon 450 bin TL arasında

3+1   177 ile 191 metre        1 milyon 700 bin lira ile 1 milyon 900 bin TL arasında olacak.

Vadikoru projesi’nde geniş cam yüzeyler kullanılarak güneş ışığından dafa fazla faydalanılacak. Projenin çatısında rüzgar panelleri ile çatının kullanımı sağlanacak.

 

Vadikoru projesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın