Vadikoru projesi’nde fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor

Vadikoru projesi’nde fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor

Vadikoru nerede

İnvest İnşaat tarafından İstanbul Ayazağa’da hayata sunulan yeni proje Vadikoru, geçtiğimiz hafta lansman satışlarına başladı. Toplam yatırım bedeli 200 milyon lira olan Vadikoru projesi’nde 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari birimyer alacak.
Bu bölgedeki birçok konut üreticisinin fiyatlarına göre daha uygun bir fiyat ile satışa çıkan Vadikoru projesinde konutların metrekare fiyatları 8 bin TL’den, ofislerin fiyatları ise 3 bin dolardan başlıyor. Şerefiye artışlarının daireler arasında çok az olduğu projede ön talep döneminde yoğun bir talep yaşandı. Vadikoru projesi bir kentsel dönüşüm projesi olarak yaşama sunulacak. 

Sarıyer ilçesinde Ayazağa bölgesinde dönüşüme büyük katkı sağlayan İnvest inşaat, bu bölgede daha önce hayata geçirdiği Vadi İstanbul projesi ile Türkiye’nin örnek gösterilecek sanayi dönüşümü projeleri arasında en büyük dönüşüm projesini hayata geçiren İnvest inşaat, Vadikoru projesi ile bir başka sanayi dönüşümü projesini daha hayata geçiriyor.

Vadikoru projesi 20 bin metrekare arsa üzerinde 85 bin metrekare inşaat alanı olarakar yükselecek. Projede 3 blok ve 2 blokta ofis olacak. Toplam 242 daire, 84 ofis, 12 ticari ünite yer alacak.

Lokasyon ile yoğun yeşillik tercih sebebi olacak

İstanbul’un iş merkezi olan Levent-Maslak bölgesine yakın olması ile dikkat çeker Vadikoru projesi, Seyrantepe metrosu’na Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadi İstanbul AVM’ye 300 metre uzaklıkta yer alıyor. Bunun yanında Vadikoru, İstinye sahiline 5 km, Göktürk’e 7 km, Maslak’a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor. 3 tarafının Belgrad ormanlarıyla çevrildiği projede alışveriş için bir caddesi, kapalı otopark(açık-kapalı), sauna, hamam, fitnes salonu, yüzme havuzu, spor sahaları yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alacak.

Vadikoru Projesi’nde metrekare fiyatları 8 bin liradan başlıyor

Projede Ofislerin metrekare fiyatları 3 bin dolardan başlarken, konutların metrekare fiyatları ise 8 bin liradan başlıyor.

VadiKoru projesi’nde konut fiyatları şöyle:

1+1   67 ile 85 metre             590 bin ile 829 bin TL arasında

2+1   105 ile 159 metre        1 Milyon lira ile 1 milyon 450 bin TL arasında

3+1   177 ile 191 metre        1 milyon 700 bin lira ile 1 milyon 900 bin TL arasında olacak.

Vadikoru projesi’nde geniş cam yüzeyler kullanılarak güneş ışığından dafa fazla faydalanılacak. Projenin çatısında rüzgar panelleri ile çatının kullanımı sağlanacak.