Esenyurt’ta yükselen Meydan Ardıçlı fırsatlar için sizi çağırıyor

Esenyurt’ta yükselen Meydan Ardıçlı fırsatlar için sizi çağırıyor

meydan ardıçlı projesi nerede

Gayrimenkul sektöründe Eylül ayının gelmesi ile hareketlilik başladı. Birçok firmanın yeni projeleri ile sahne aldığı sektörde hem daire alıp oturmak isteyenler hemde yatırım amaçlı daire almak isteyenler için inşaat firmaları, çeşitli kampanyalarla birbiri ardına yeni projelerini tanıtmaya başladı.

2017 yılının ilk lansmanı 15 Eylül’de Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding‘in, Esenyurt Ardıçlı mahallesinde hayata geçirdiği yeni projeleri Meydan Ardıçlı projesi ile başladı.

Adından da anlaşılacağı gibi Meydan ağırlıklı bir proje Meydan Ardıçlı. Projenin hem içinde hemde dış kısmında iki meydan yer alacak Meydan Ardıçlı projesinde 1683 konut ve 121 ticari birim yer alacak. Konutlar 27 bloktan oluşuyor.

Esenyurt’ta 27 yıllık bir geçmişe sahip olan ve birçok projeyi yaşama sunmayı başarmış Özyurtlar Holding, yine Esenyurt’ta köklü bir geçmişi olan Bahaş Holdingle Meydan Ardıçlı projesini 545 milyon TL bir yatırım ile gerçekleştiriyor. Meydan Ardıçlı Esenyurt’un en işlek caddesi Doğan Araslı Bulvarı’nda Ardıçlı mahallesi’nde yer alıyor.

Meydan Ardıçlı projesi toplamda 230 bin metrekare inşaat alanında 67 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek. Proje toplam 2 ve 7 katlı 27 bloktan meydana geliyor.

2017 yılının Mayıs ayında ön talep toplanmaya başlanan Meydan Ardıçlı projesi 15 Eylül 2017’de basın toplantısı ile lansman satışlarına başladı. Projede dairelerin metrekare fiyatları 3 bin ila 4 bin TL arasında değişiyor. Ortalama olarak metrekaresi 3 bin 700 TL’ye geliyor.

Meydan Ardıçlı projesi yatay mimari ile yükselecek, 2 ve 7 kattan yüksek olmayacak Meydan Ardıçlı‘da iki büyük meydan yer alacak. Proje içindeki Meydan yukarıdan ve aşağıdan Doğan Araslı Bulvarı ile Ardıçlı mahallesinden Tem’e ve E5 yoluna bağlanabilecek. Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, bu iki meydanın büyüklüğü Esenyurt Merkezdeki meydandan daha büyük olacağını ve Esenyurt’un yeni çekim merkezi haline geleceğini söyledi. İç Meydan 7 bin metrekare dış meydan ise 5 bin metrekare olacak.

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, Meydan Ardıçlı projesi‘nin teslim edildiği zaman edeceği primi yüzde 80 civarında bir prim bekliyoruz şeklinde ifade etti.

Meydan Ardıçlıda konut tipleri 1+1, 2+1 ve bunların dışında dışında 3+1 ve 4+1 yerine 3,5+1 ve 4,5+1 buçuklu dairelere yer verilecek. Konut sahibi olmak isteyen müşterilerin talepleri üzerine böyle bir konut tipini tercih ettiklerini dile getirdiler.

meydan ardıçlı özyurtlar

Meydan Ardıçlı projesi ön satış döneminde yüzde 20’lik bir satış gerçekleştirdi.

Metronun gelmesi projeye çok değer katacak

Metronun projenin hemen içinde olması ‘Ardıçlı metrosu ve TEM otoyoluna yakınlığı; AVM, hastane ve üniversitelere olan yakınlığından dolayı proje daha da değer kazanıyor. Özellikle metronun projenin içinde olması çok önemli.

Meydan Ardıçlı projesinde ödeme koşulları ve fiyatlar

Meydan Ardıçlı 15 Eylül tarihi ile lansman satışlarına başladı. Metrekare fiyatları 3 bin ile 4 bin TL arasında değişiyor, Ödeme koşulları 60 aya kadar şirket bünyesinde taksit kolaylığı sunulurken peşin alım yapmak isteyenler için ise yüzde 10 indirim yapılıyor.