Avrupa Konutları Yamanevler projesi Dubai’de de tanıtılacak

Avrupa Konutları Yamanevler projesi Dubai’de de tanıtılacak

Artaş İnşaat’ın İstanbul Anadolu yakasındaki ilk ve yeni projesi olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi için 8 Ağustos’ta lansman yapılmıştı ve şimdi ise Dubai’de bu sene 16’ncı kez kapılarını ziyaretçilere açacak olan Cityscape Fuarı’nda Körfez bölgesi yatırımcılarına tanıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde 8 ağustosta yapılan basın lansmanı ardından resmi satış süreci başlayan Avrupa Konutları Yamanevler projesine ikinci bir lansman da 11-13 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan Cityscape Gayrimenkul Fuarı’nda yapılacak.

Artaş İnşaat’ın İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Avrupa Konutları markası adı altında hayata geçireceği ilk projesi olan Yamanevler; Ümraniye Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan eski Ümran Boru Fabrikasının olduğu yerde yükselecek. Arsanın sahibi Oryataş A.Ş.’nin de gelir paylaşımı yoluyla ortak olduğu Yamanevler’de 1672 konut, 15 bin M2 ofis alanı ve 38 ticari ünite inşa edilecek. 24 ayda teslimlerin yapılmasının planlandığı projeye baştan yatırım yapanların teslimatlara kadar yüzde 35 prim getirisi sağlayacağı öngörülüyor.

1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerinin sunulacağı projede dairelerin satış fiyatları 484.000 TL’den başlıyor.

Web: http://www.avrupakonutlariyamanevler.com/

Tel: 44 38 25