Gaziemir Aryom Koru Evleri 7 Ocak’ta satışa başlıyor!

Gaziemir Aryom Koru Evleri 7 Ocak’ta satışa başlıyor!

gaziemir aryom koru evleri

Gaziemir’de hayata geçirilen 1 +1, 2+1,3+1,4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı Aryom Koru evleri, 269 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşacak.

Üç tarafı çam korusu ile çevrili, benzersiz doğası, konumu, konforu ve modern mimarisi ile Gaziemir’de hayata geçirilen 1 +1, 2+1,3+1,4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı Aryom Koru evleri, 269 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşacak .

İzmir’in Gaziemir ilçesinde hayata geçirilen ve toplam 425 konutun bulunduğu Aryom Koru’da, satışlar 7 Ocak’ta başlayacak. 30 farklı tip daire seçeneği ile 1 + 1, 2+1, 3 + 1, 4+1 dışında bahçe ve çatı teraslı koru manzaralı lüks konutlar, 269 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarıyla buluşacak. Üç tarafı çam korusu ile çevrili, benzersiz doğası, konumu, konforu ve modern mimarisi ile şehir içinde konut yaşamının standartlarını yeniden belirleyen Aryom Koru, altyapısı ve yeşil mimarisi ile İzmir’i yepyeni bir “yaşam konsepti” ile tanıştıracak.

İNŞAAT ALANI

7 Ocak Cumartesi günü projenin hemen önünde inşa edilen yeni Tanıtım ve Satış Merkezi’nde satışlar resmen başlayacak. Projede kişiye özel farklı ödeme alternatifleri yaratılarak, her bütçeye uygun seçenekler sunuluyor. Toplam 72 bin metrekare inşaat alanına sahip projede, büyüklükleri 74 ile 365 metrekare arasında değişen 1 + 1, 2+1, 3 +1,4+1, bahçe ve çatı teraslı konut seçenekleri olmak üzere toplam 425  konut bulunuyor. Aryom Koru’da, misafirlerin rahat etmeleri için tüm detaylar düşünüldü. Projede iki ayrı parselde, 2 adet açık ve 2 adet kapalı yüzme havuzları ile çocuk yüzme havuzları bulunuyor.

AÇIK VE KAPALI HAVUZ

2 büyük sosyal tesis, fitness merkezi, spor salonu bay ve bayan soyunma odaları, SPA alanı içinde

duş ve tuvaletler, sauna, buhar odası, masaj odaları, bilardo ve masa tenisi, genç hobi odası (play station salonları), cafe & bar ve çocuk oyun odası da yer alıyor. Projedeki; sağlık tesisi, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, açık çocuk oyun ve eğitim parkı da ayrıcalık sunuyor.

İŞTE DİĞER ÖZELLİKLER

Aryom sorumluluğunda profesyonel site yönetimi

¦Site yeşil alan sulama için artezyen kuyu suyu avantajı

¦24 saat kayıt ve izleme ile (sabit ve devriye) kameralı güvenlik sistemi

¦Merkezi yangın, gaz ihbar ve uyarı sistemi ile yangın su depoları

¦Konutlarda merkezi yerden ısıtma sistemi ve daire bazında ısı payı ölçer

¦Balkonlarda ve pencerelerde hareketli ahşap güneşlikler

¦Dairelerde elektrikli panjur sistemi

¦Her katta özel havalandırmalı çöp odaları

¦Kapalı otopark alanı

¦24 saat sıcak su sistemi

¦24 saat jeneratör ile ortak alanlarda kesintisiz enerji ve 2 günlük su ihtiyacını karşılayabilecek su depoları

Habertürk Egeli