Maslak 1453 projesi Ağaoğlu uygun ödeme seçenekli yeni konut kampanyası

Maslak 1453 projesi Ağaoğlu uygun ödeme seçenekli yeni konut kampanyası

Maslak 1453 projesi kapsamında başlattığı yeni konut kampanyası ile uygun fiyatlarla yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Maslak 145 ofis ve konutlarda Ağaoğlu’ndan kaçmaz fırsat. Ağaoğlu Maslak 1453 konut fiyatları, fiyat listesi, ödeme bilgileri, iletişim ve Maslak 1453 nerede, nasıl gidilir bilgileri?

Ağaoğlu tarafından İstanbul Maslak’ta hayata geçirilen dev projede oldukça cazim imkanlarla ev sahibi olma fırsatı alıcılarına sunuluyor. Maslak 1453 konut projesi kapsamında önemli ayrıntılar hakkında bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Ağaoğlu Maslak 1453 projesi konut kampanyası başladı. Bu kapsamda yüzde 5 peşin daire sizin kampanyası oldukça büyük bir ilgi görüyor. Bu projeden yüzde 5 peşinatla ev veya ofis yatırımı yapmak için altta bulunan bağlantıdan Ağaoğlu resmi internet sitesine giderek form doldurmanız yeterli. Maslak 1453 projesinden beğendiğiniz dairelerin fiyatları ve ödeme bilgilerine ilişkin çok daha fazla bilgiyi satış temsilcisi sizi arayıp bilgilendirecek.

 

Emlak Konut GYO güvencesi ve Ağaoğlu garantisiyle, “yüzde 5 peşin daire sizin” ve “Doğru yer, Doğru zaman” sloganı ile şu sıralarda Ali Ağaoğlu’nun  baş rolünde oynadığı reklam filmi ile sıkça karşııza çıkan yeni konut kampanyası ile ev sahibi olmak veya ofis yatırımı yapmak oldukça kolay. Konut fiyatları oldukça makul, ödeme planı ise ayrıcalıklı…

Sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek, 60 ay vadede 0.42 oranında kredi faiz oranı, 120 aya kadar olan vadeli konut satışları imkanı Maslak 1453 projesi yeni konut kampanyasında alıcılarına sunuldu.

MASLAK 1453’te alışveriş, eğlence, kültür, sanat ve spor imkanları ile iç içe bir yaşam sadece burada yaşamak isteyenleri bekliyor.Toplamda 2 milyon m2 varan inşaat alanıyla Avrupa’nın en büyük yaşam kompleksi Maslak 1453 konut, ofis, alışveriş ve sosyal alanlarıyla İstanbul’un kalbinde adeta yepyeni bir semt.

Maslak 1453 nerede, nasıl gidilir?

Maslak 1453 proje adresi ve iletişim bilgileri: Maslak 1453 ve Satış Ofisi Ayazağa Mahallesi TEAŞ Bölge  Müdürlüğü Yanı Akasya Sakak No:2 Sarıyer/İstanbul
Tel : 444 6 777