Atlantik Life’da teslimler Nisan 2017’de!

Atlantik Life’da teslimler Nisan 2017’de!

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Life projesinde yılın son kampanyasını hayata geçiriyor. Firma, 0,69 faiz oranıyla 120 aya kadar kredilendirme olanağı sağlarken ayrıca peşinatı teslimde ödeme imkanı sunuyor.

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Life projesinde yılın son kampanyasını hayata geçiriyor. Firma, 0,69 faiz oranıyla 120 aya kadar kredilendirme olanağı sağlarken ayrıca peşinatı teslimde ödeme imkanı sunuyor.

Pendik Kurtköy’de hayata geçirilen ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan projede Atlantik Yapı; yatırımcılara son dairelere özel kampanya başlattı. Firma, bölge ve proje donatılarına kıyasla konut fiyatlarını ekonomik seviyelerde tutarken gelecek vadeden projeyi avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunuyor.

 

Sağladığı yüksek prim avantajı ile alıcılarına kazançlı bir yatırım imkanı sunan firma,  0,69 faiz oranlarıyla 120 aya kadar vade imkanı ile konut sahibi yapıyor. Yılın son kampanyasını hayata geçiren projede peşinatlar teslimde ödenebilecek.

Atlantik Life Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, estetik mimariye sahip nitelikli konutlar inşa ettiklerini belirterek; ‘‘Şehrin en hızlı değer kazanan bölgelerinden Pendik’te Atlantik Life projemizle bölgeye değer kazandıracak bir proje inşa ediyoruz. Sunduğu ayrıcalıklar ve sağladığı avantajlı ödeme seçenekleriyle, Atlantik Life’in son dairelerinde yılın son kampanyasını başlattık. Kampanyamızda 0,69 dan başlayan faiz oranı ve 120 aya kadar kredilendirme fırsatı sunuyoruz. Ayrıca özel olarak yatırımcılarımıza peşin alımlarda yüzde 15 indirim sağlıyoruz. Avantajlı kampanyamızda tüketicilerin alım gücünü yükseltmek adına peşinat ödemesini de konut tesliminden sonrasına bıraktık.’’ dedi.

GENİŞ VE FERAH YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösterirken projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da yer alıyor. 192 konut ve ticari ünitelerin yer aldığı Atlantik Life’da; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört farklı daire seçeneği bulunuyor. Yüzde 70 peyzaj alanına sahip projede ayrıca; kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness salonu ve sosyal yaşam alanları mevcut.

PROJE LOKASYONUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Life’da teslimler Nisan 2017’de yapılacak.

www.atlantiklife.com