Yedi Mavi Zeytinburnu’nda yüzde 5 peşinatla ev sahibi olun!

Yedi Mavi Zeytinburnu’nda yüzde 5 peşinatla ev sahibi olun!
Yedi Mavi projesi Zeytinburnu‘nda denizin adeta dibinde inşa ediliyor. Projede metrekare fiyatları 13 bin TL’den başlıyor.

Zeytinburnu sahil yolu üzerinde yükselen Yedi Mavi‘nin doğusunda Yenikapı ve Tarihi Yarımada bulunuyor. Avrasya Tüneli, Marmaray, E-5, Boğaz köprüleri, metrobüs, metro ve yenikapı İDO iskelesine yakınlığıyla dikkat çeken Yedi Mavi batıda Bakırköy’e komşu ve havalimanına sadece 10 dakika mesafede yer alıyor.  Sahil yolunun en değerli noktalarından birinde yükselen Yedi Mavi, Opal, Azur, Lapis, Lacivert, Turkuaz ve Safir adlı toplam 6 kuleden meydana geliyor. Rezidans, home ofis, otel ve cadde dükkanlarından oluşan proje, denizden ilham alınarak tasarlandı. Tüm katlarından denizi gören ve farklı perspektifler sunan Yedi Mavi‘nin panoramik teraslarıyla manzara yeniden anlam kazanıyor. <a href='http://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Yedi+Mavi'>Yedi Mavi</a>

120 aya kadar 0,70 faiz oranı

Yedi Mavi projesinden lansmana özel yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar 0,70 vade farkı ile konut sahibi olabilirsiniz. Kalkavan Yapı – Hasan Sever İnşaat – Gül Yapı ortaklığında inşa edilen Yedi Mavi‘de metrekare birim fiyatıları 13 bin TL’den başlıyor. Aralık 2018’de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Yedi Mavi’de 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. Konutların alanları 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor. 1047 bağımsız birimden meydana gelen Yedi Mavi, 63 dönüm arazi üzerinde yükseliyor.  Yedi Mavi içerisinde akıllı ev sistemlerinden rezidans hizmetlerine, yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, spa salonlarından fitness salonuna, kafeler, alışveriş ve sosyal alanlar sıralanıyor. 50 bin metrekare yeşil alana sahip olan projenin yüzde 18’i ön satış sürecinde satıldı.