Ortadoğu Grup’tan 4 projesinde sonbahar kampanyası!

Ortadoğu Grup’tan 4 projesinde sonbahar kampanyası!

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Sancaktepe’de, Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği Resim İstanbul projesiyle adından sıkça söz ettiren Ortadoğu Grup, “Hayalinizdeki Kampanyanın Resmini Çizdik” sloganıyla yeni bir kampanyaya başlıyor. Yüzde 15 net indirimin sunulduğu son etabın yanı sıra ikinci etap dairelerde hemen tapu, iki ay sonra teslim kampanyası yapılıyor. Ortadoğu Grup’un Kağıthane’de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde ise, “Mod’unu Peşin Değiştiren Kazanıyor” sloganıyla başlattığı kampanyada peşin alımlara yüzde 15 indirim sağlanıyor.

 

Başlattıkları yeni kampanyalar hakkında konuşan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Sonbaharın en iddialı kampayasını gerçekleştiriyoruz. Yüzde 15 net indirim yaptığımız Resim İstanbul’da, ikinci etabın tapusunu hemen teslim edip iki ay sonra oturumu başlatıyoruz. Bu da hem oturumcu hem yatırımcı için büyük avantaj sağlıyor. Yine Kağıthane’deki Mod İstanbul projemiz için başlattığımız, peşin alımlarda yüzde 15 indirim kampanyamız ise çok ilgi görüyor’’dedi. Son 3 aylık periyodda yaptıkları satışlar ve kampanyalar hakkında da bilgi veren Gür, Temmuz ayından beri yaptığımız yüzde 20 indirim, 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.70’lik kredi faizi gibi cazip kampanyalar tüketicide ciddi bir karşılık buldu. Ertelenen talebi bu kampanyalarla harekete geçirdik. Bunun neticesinde üç ay gibi kısa bir sürede projelerimizin satış grafiğini iyice yükselttik. Tabi bu başarıyı yakalamamızda sektörde çıkarılan yeni yasa, yönetmelik ve bankaların faizlerini indirmesi de büyük etken oldu. Birçok talihsiz olay yaşadığımız bir yılda satış rekorlarının kırılması, ekonomimizin ne kadar sağlam olduğunun göstergesidir. Tahminimce bu yılı geçen yıl ki satış rakamlarının üzerinde bir sonuçla kapatacağız. Önümüzdeki yılın çok daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

 

Resim İstanbul’un Premium Etabı; ‘Resim İstanbul Nefes’

 

İstanbul’un oksijen oranı en yüksek projesi Resim İstanbul, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 bloktan oluşuyor. Resim İstanbul Projesi’nin son etabı olan Resim İstanbul Nefes, projenin en özel etabı olarak nitelendiriliyor.  Her katta üç dairenin olduğu ve 2+1 ile 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul Nefes’te, daire fiyatları  491 bin ile 683 bin lira arasında değişiyor. Daire büyüklükleri ise 118 metrekareden başlayıp 187 metrekareye kadar çıkıyor. Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmamak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılının Temmuz ayında yapılacak.

 

Kağıthane’de Mod İstanbul Yükseliyor

 

Merkezi konumuyla ön plana çıkan ve İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Kağıthane’de yapımına başlanan Mod İstanbul projesi 3 bin 900 metrekare alandan oluşuyor. Toplam 3 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı daire seçeneği bulunuyor. Yüzde 78’i açık ve yeşil alana ayrılan Mod İstanbul’da, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, akıllı ev sistemi bulunuyor. Ayrıca Belgrad Ormanı manzarası da sunan proje, Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna yakınlığı ile de dikkat çekiyor.