Yüzde 5 peşinatla Bizim Evler 7’de daire fırsatı!

Yüzde 5 peşinatla Bizim Evler 7’de daire fırsatı!
İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de inşa edilen Bizim Evler 7, yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor

“Bizim Evler” markası ile Ispartakule’de 5 bin 500 konut inşaa eden İhlas Yapı, 7’nci projesi Bizim Evler 7‘de dev bir kampanyaya başladı. Bütün projelerinde yüksek kalite, erken teslim ve avantajlı ödeme seçenekleriyle  konforlu bir yaşam sunan firma, yeni kampanyasında “Yüzde 5 peşin, daire senin” diyor. Bizim Evler 7’de 532 konut ve 48 ticari ünite yer alıyor. Projede 2+1 normal kat daireler 465.000 TL. fiyatlarla alıcı bulurken Bizim Evler 7 özellikli konumuyla dikkat çekiyor.

PANAROMİK DENİZ VE GÖL MANZARASI

Proje, konumu itibariyle Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ni gören panoramik olarak hâkim bir noktada bulunuyor.  Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yatırımcılara sunuluyor. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak yeşil alana daha fazla yer veriliyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları,tenis kortu ve mescid bulunuyor.  Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekânları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

MODERN YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını içinde barındıran Bizim Evler 7’nin tüm dairelerinde;  iki banyo, birçok dairede çamaşır odası, giyinme odası, bazı dairelerde ise özel teraslar bulunuyor.   Teslim sonrası hizmetleriyle de öne çıkan Bizim Evler sitelerinde sosyal tesisler, aidatlara dâhil olarak site sakinlerine hizmet veriyor.

BİZİM EVLER 7METRO HATTINA YÜRÜME MESAFESİNDE

Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından avantajlı bir noktada yer alıyor. Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule ve Bahçeşehir hattında ulaşım imkânı sağlayacak Metro ile Bizim Evler 7‘den şehrin her noktasına hızlı ulaşım sağlanabilecek.  Ayrıca açılışı gerçekleşen ve hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, bağlantı yolları, yenilenen banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergâhı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin kesiştiği lokasyonda yer alan Bizim Evler 7, “Yeni Şehir” olarak da anılan Ispartakule’yi kazanç ve cazibe merkezi haline getiriyor. Banliyo tren hattında birleşerek devreye girecek olan hızlı trenle MARMARAY‘a bağlanan bölge hızlı ulaşım açısından da ön plana çıkıyor.  TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de yapılacak.

bizim evler 7