Bahçelievler’in eski sıcaklığı Quadrom Palas’ta sizi bekliyor!

Bahçelievler’in eski sıcaklığı Quadrom Palas’ta sizi bekliyor!

Bahçelievlerin eski sıcaklığına, yepyeni bir konfor ve estetik anlayışıyla kavuşmasını hedefleyen Quadrom Palas projesi, 117 konut ve 4 bloktan oluşuyo

Bahçelievler  Quadrom Palas  projesinden konut alanlar, çocuklarının rahatça sokaklarda oynayabildiği, komşularıyla selamlaşabildiği sıcak ve modern mahalle yaşamıyla yeniden tanışıyor.

Bahçelievlerin eski sıcaklığına, yepyeni bir konfor ve estetik anlayışıyla kavuşmasını hedefleyen Quadrom Palas projesi, 117 konut ve 4 bloktan oluşuyor.

1+1,2+1,3+1 ,bahçe teraslı  ve çatı dubleksi geniş daire seçeneklerinin sunulduğu QUADROM Palas 2017 Aralık’da teslim ediliyor.

Quadrom Palas, Bahçelievler Devlet Hastanesi’nin hemen yanında ,Yeşilköy havalimanına 5 dakika,metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

İstanbul’un  içinde ama İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve konforlu bir yaşam sunan QUADROM Palas, 1500 m2 peyzaj alanı  ve sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.

Ayrıca Aradığınız konfor özlediğiniz değerler bir arada sunuluyor.

7/24  güvenlik

Vale hizmeti

Kapalı yüzme havuzu

Kapalı otopark

Spor Salonu

Sauna

Buhar odası, Jakuzi

Bilarda salonu

Kamelya, yürüyüş alanları

Çocuk oyun bahçesi bulunuyor.

Eski zamanların zarif ve şık yapılarından alınan ilham, yenilikçi bir anlayışla birleştirilerek estetikle konfor bir arada sunuluyor.

Detaylı bilgi için,

Quadrom Palas Satış Ofisini Hafta içi ve Hafta sonu 09.00-19.00  saatleri arasında  ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM

444 63 81

Kocasinan Merkez mahallesi Ordu caddesi 11-13 B

Bahçelievler/İstanbul

Bahçelievler Quadrom Palas hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

www.quadrompalas.com