Kadıköy’ün merkezi’nde 0 faizle yatırım fırsatı!

Kadıköy’ün merkezi’nde 0 faizle yatırım fırsatı!
İstanbul Anadolu yakasının gözdesi Kadıköy’de Türkiye’nin ilk büyük ve planlı kentsel dönüşüm projesi hayata geçiyor.
Real Estate Stars Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Zirvesi’nde 2015 yılında en çok satış gerçekleştiren firmalar arasında yer alma başarısını gösteren Pana Yapı’nın Brooklyn Life projesi bölgenin en parlak yıldızı olarak dikkat çekiyor.
Kadıköy’ün yeni çekim merkezi: Yenİ Fikirtepe
İstanbul’un en merkezi yerlerinden Yeni Fikirtepe’de yer alan Brooklyn Life; profesyonellerin hazırladığı şehir planlaması, yeşil alanları, kültürel ve sosyal aktivite alanları, çocuk oyun ve eğlence alanlarıyla dikkat çekiyor. Bağdat Caddesi’ni gölgede bırakacak Prestij Caddesi, dünya markalarını içeren alışveriş merkezleri ve 900 metre uzunluğundaki Park Bulvarı ile şehrin gözdesi olmaya hazırlanıyor.
Bu lokasyonun İstanbul’da alternatifi yok
Brooklyn Life; metro, metrobüs, Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, E5, deniz otobüsü, Marmaray’ın buluştuğu İstanbul’daki tek noktada bulunuyor. Çok sayıdaki özel ve devlet hastaneleri, özel ve devlet üniversitelerine yakınlığıyla dikkat çeken proje; Akasya, Palladium, Optimum ve Capitol AVM’lerine 5 dakika; Bağdat Caddesi’ne de yürüme mesafesinde yer alıyor.
Tüm sosyal alanlar çok yakınınızda
Brooklyn Life; Yeni Fikirtepe’de inşa edilen günün her saati yaşayan caddeler, alışveriş mekanları, kafeler, restoranlar ve eğlence mekanlarının yanı sıra alışveriş ve eğlence tutkunlarının gözdesi Bağdat Caddesi, Kadıköy Çarşı, Barlar Sokağı ve huzur arayanların kaçış noktaları Suadiye, Moda sahili ve Fenerbahçe Parkı’na yakınlığıyla kusursuz sosyal olanaklar sunuyor.
Kadıköy’ün genç nüfusu burada
Eğlence ve sosyal alanların yanı sıra Marmara, Yeditepe ve diğer birçok üniversitenin Kadıköy’de bulunan yerleşkesi, özellikle gençlerin Kadıköy’ü tercih etmelerinde etkin rol oynuyor. Hal böyle olunca, üniversite öğrencilerinin yoğunluğu nedeniyle Kadıköy’de kiralık evler giderek değerini arttırıyor.
Kazançlı yatırım garantisi
50 bin beyaz yakalı çalışana ev sahipliği yapması beklenen ve şu sıralar inşa edilen Finans Kent’e 10 dakika mesafede bulunan Brooklyn Life, aynı zamanda yapımı planlanan Anadolu Yakası’nın en büyük otel ve AVM’si ile 5 bin çalışanın yer alacağı ticari projeyle yatırım değerini gün geçtikçe artırıyor.