SeaPearl Ataköy, Lüksün Tanıtımını Yeniden Yapıyor

SeaPearl Ataköy, Lüksün Tanıtımını Yeniden Yapıyor

Lüks ve ihtişamı yaşatan SeaPearl Ataköy örnek daireleri ile lüksün tanıtımını yapıyor. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Lüks konutun nasıl yapılacağının cevabını verdiklerini söyledi.

Forbes dergisinin 2015 ve 2016 yıllarında İstanbul’un getiri potansiye en yüksek projesi olarak seçilen SeaPearl Ataköy projesi örnek dairelerinde ziyaretçilerini bekliyor. Denizden ulaşımın sağlandığı SeaPearl Ataköy projesinin büyük prim yapması bekleniyor. Kuzu Grup’un projesi olan Seapearl Ataköy; botanik park zenginliğinde 33 bin metrekare peyzaj alanı ve 1.200 metre sahil şeridi ve kesintisiz deniz manzarası ile size sadece konut değil aynı zamanda keyifte vadeden bir proje.

Kuzu Grup, SeaPearl Ataköy için hazırladığı 2 örnek daire ile de projenin ayrıcalıklarını gözler önüne serdi. Örnek daireler; alanları 119 metrekare 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipinde.

‘Lüks Konut Nasıl Yapılırın Cevabını Verdik’

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “2014 yılından bu yana inşaatına ve satışına devam ettiğimiz projemizde merakla beklenen örnek dairelerimizi ziyaret için hazır hale getirdik. ‘Lüks konut nasıl yapılır?’ sorusunun yanıtını yaptığımız örnek dairelerle vermiş olduk” dedi. Lokasyon olarak merkeze yakın olan ve mimarisi ile lüksü ve ihtişamı yaşatmayı hedefleyen  SeaPearl Ataköy, bölgenin de değerlenmesini sağlıyor.

SeaPearl Ataköy Fiyatları Metrekaresi 8 bin Dolardan Başlıyor

2 milyar 700 bin dolar yatırım maliyeti olan SeaPearl Ataköy fiyatları metrekaresi 8 bin dolardan başlıyor. 217 bin metrekare inşaat alanına sahip olan SeaPearl Ataköy, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip. SeaPearl Ataköy projesinde ilk etabın teslimlerin Temmuz 2017 tarihinde yapılması planlanıyor. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta 1+1’den 4,5+1’e kadar değişen daire seçenekleri bulunuyor. Daire büyüklükleri ise 88 – 398 metrekare arasında değişiyor.

SeaPearl Ataköy’de Her Daire Deniz Manzarasına Sahip

SeaPearl Ataköy sosyal olanaklar açısından da çok zengin bir proje. Her bloğa özel 200 metrekare fitness salonu bulunan projede yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor. SeaPearl Ataköy’de her daire kesintisiz olarak deniz manzarasına sahip.

Ulaşım Avantajı

Atatürk Havaalanı’na 2 km uzaklıkta olan SeaPearl Ataköy, E5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı mevcut. FSM Köprüsü’ne 25, Boğaziçi Köprüsü’ne 17, Ataköy Yat Limanı’na 1 km mesafede inşa edilen SeaPearl Ataköy’e doğrudan ulaşım ise sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı’ndan sağlanıyor.

Otel ve Rezidanslar 2019’da Hizmet Vermeye Başlayacak

SeaPearl Ataköy içerisinde bulunan 202 odalı otel ve 62 rezidansın 2019 yılında hizmet verecek şekilde inşaatı devam ediyor. Büyüklükleri 57 – 400 metrekare arasında değişen rezidanslar 1+1’den 4,5+1’e seçeneklere sahip. Otel biriminde ise alanları 47 ila 430 metrekare arasında değişen standart, junior suite, executive suite, hospitality suite ve presidental suite; 2 bin 344 metrekare konferans salonu, 2 bin 800 metrekare VIP Club, 244 metrekare VIP business center, 1400 metrekare yeme içme alanı, 500 metrekare denize sıfır restoran, 3 bin 265 metrekare spor salonu, 900 metrekare market alanı, Türk Hamamı, fitness- spa alanı, açık/kapalı yüzme havuzu ve butik dükkanlar da yer alıyor.