Nef Bahçelievler Projesi 480 Bin TL’den Satışa Çıktı

Nef Bahçelievler Projesi 480 Bin TL’den Satışa Çıktı

İstanbul’un merkezinde tüm ulaşım akslarına yakın mesafede yükselen Nef Bahçelievler projesi 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı…

Nef’in yeni projesi Nef Bahçelievler görücüye çıktı. 9 binin üzerinde talep alan Nef Bahçelievler projesinde satışlar başladı.

İstanbul Bahçelievler’de Meydan Merter AVM’nin yerinde hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesi 1 milyar 20 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. 44 bin 326 metrekare arsa alanı üzerinde yaşama geçirilen Nef Bahçelievler projesi 10 blok halinde yükseliyor.

Nef Bahçelievler projesi toplam bin 23 adet konut ve 3 bin 500 metrekareyi bulan 14 adet ticari birimden meydana geliyor. Ticari birimler Eski Londra Asfaltı üzerinde blokların aldında cadde mağazaları olarak yer alıyor.

Yalnızca yüzde 5 oranında 1+1 dairelerin yer aldığı Nef Bahçelievler projesinde 40 ila 166 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Önünde ve yanında 20 bin metrekarelik park alanı bulunan Nef Bahçelievler projesinin 25 bin metrekareside özel tasarlanmış peyzaj alanlarına ayrıldı. Aynı zamanda 9 bin metrekarelik teras ve kat bahçeleri de mevcut.

480 BİN TL’YE
Nef Bahçelievler projesinin metrekare fiyatları 8 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında değişiyor. Nef Bahçelievler fiyatları 480 bin TL’den başlayarak 2 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor.

TRAMVAYA 2 ADIM
Teslimlerin 2018 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Nef Bahçelievler projesi Bağcılar Kabataş tramvay hattının Merter Tekstil Merkezi durağının hemen önünde yükseliyor. Proje metroya, metrobüse ve E-5’e 2 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR
SPDO Architects tarafından tasarlanan Nef Bahçelievler projesinde “Doğaya dokunmak insana mutluluk verir” konseptiyle yola çıkıldı. Yatayda ve dikeyde botanik detayların yer aldığo projede su öğesine de geniş yer verildi. Nef Bahçelievler projesinde saat kulesi, seramik ve marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi, çocuklar içinde dev kaydıra, çocuk kütüphanesi, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı, hobi bahçeleri, tematik oyun alanları, özel tasarım çadırlar, sokak oyun alanları, kaykay alanı, çocuk marketi, ağaç evler yer alıyor.

FOLDHOME KONSEPTİ BAHÇELİEVLER’DE
Nef’in keşfi Folhome konsepti Bahçelievler projesine de geldi. 5 bin metrekarelik bir eve sahip olma imkanı sunulan Foldhome konseptinde kullan öde sistemi bulunuyor. Kullanıldığı zaman ödeme yapılan Foldhome aidat ücretlerini büyük oranda düşürüyor.

Nef Bahçelievler projesinde misafir evi, parti ve karaoke odası, sinema odası, müzik odası, lounge alanı, davet odası, squash, playstation, kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, eğlence odası, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi imkanlar bulunuyor.

DÜNYACA ÜNLÜ MODA MARKASI NEF BAHÇELİEVLER’DE
Türkiye’de daha önce yer almayan bir moda markasıyla anlaştıklarını söyleyen Nef Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, “Dünyaca ünlü bir moda markasıyla anlaştık. Örnek daireler ve ortak alanları tasarlayacaklar. Türkiye’de bir ilk olacak. Aynı zamanda ev sahiplerinde dekorasyon paketi de sunacağız” dedi.

İSTANBUL’UN MERKEZİNDEKİ EN YEŞİL PROJE
Nef Bahçelievler projesinin kent için düşük emsalin ne kadar iyi olduğunun bir göstergesi olduğu söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “İstanbul’un merkezinde en yeşil projeyi yapıyoruz. Aynı zamanda yoğunluğun en az olduğu projeyi hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

9 AYDA 950 MİLYON TL CİRO
Geçen yıl 1 milyat 250 milyon TL ciro elde ettiklerini söyleyen Timur, “Geçen yıl 1 milyar 250 milyon TL ciro yaptık. Bu yılın ilk 9 ayında ise 950 milyon TL’ye ulaştık. Yıl sonuna kadar geçtiğimiz yıl ki ciromuzu geçeceğiz” dedi.

3 MİLYAR TL’LİK YENİ PROJE
Nef Bahçelievler projesiyle birlikte 2 projenin daha satışlarına hazırlandıklarını açıklayan Timur, “15 Temmuz darbe girişiminde insanlar canını ortaya koydu. Bizimde elimizden gelenin en fazlasını yapmamız gerekiyordu. Bu yıl yalnızca bir projemizi satışa çıkaracaktık ancak böyle bir ortamda diğer 2 projemizi de satışa çıkarmaya karar verdik. Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane projelerimizi de ilerleyen günlerde başlayacağız. 3 projemizi arsa bedeli ve inşaat bedeli olmak üzere 3 milyar TL’yi aşan yatırımla hayata geçireceğiz” dedi.