Varyap Yalıkavak, Bölgenin Otel İhityacını Karşılayacak

Varyap Yalıkavak, Bölgenin Otel İhityacını Karşılayacak

Varyap Yalıkavak projesi, Yalıkavak bölgesinin dünya standartlarındaki otel eksikliğini gidermeyi hedefliyor. Varyap Yalıkavak’taki rezidans fiyatları ise 390 bin eurodan başlıyor.

30 Eylül’de yapılan lansman ile satışa çıkan; Ege’nin incisi Bodrum’da hayata geçirilen Varyap Yalıkavak projesi 60 rezidans dairesinin yanında 5 yıldızlı bir otel ile de Bodrum Yalıkavak’ın ihtiyacı olan dünya standartlarındaki otel ihtiyacını karşılayacak.

Palmarina ile Yalıkavak’ın çehresinin değiştiğini; yatırımcı ve bölgeye gelen turist kitlesinin farklılaştığını ifade eden Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, marinaya dünyanın en büyük yatlarının yanaştığını bunun büyük bir avantaj olduğunu ancak bölgede dünya standartlarında bir otel eksikliği olduğunu söyledi. Bu otel eksikliğini Varyap Yalıkavak projesi ile gidereceklerini ifade eden Erdinç Varlıbaş, otelin işletmeciliğini ise dünyaca ünlü bir markaya vereceklerini ifade etti.

Varyap Yalıkavak’ta Cazip Ödeme Koşulları

Varyap Yalıkavak projesinde satışa çıkaracakları 60 rezidansın cazip ödeme koşulları ile satışa sunulduğunu ifade eden Varlıbaş, %30 peşinat verildiği takdirde geri kalan %70’lik kısmın faizsiz euro olarak 30 aya bölebileceklerini açıkladı. Erdinç Varlıbaş, cazip ödme koşulları ile Varyap Yalıkavak projesinin iyi bir yatırım aracı olduğu görüşünde.

Varyap Yalıkavak Projesi

110 kişilik lüks bir otel ve 60 rezidans dairesinin olduğu Varyap Yalıkavak projesinde rezidanslar 1+1 dubleks, 2+1 dubleks, bahçeli dubleks, teraslı dubleks, 4+1 uzun penthouse olarak dizayn ediliyor. 150 milyon yatırım değerine shaip olan Varyap Yalıkavak’ın mimarisini ise 10 Desing ve Loft mimarlık ofisleri üstleniyor.

Varyap Yalıkavak Fiyatları

Fiyatlar 390 bin eurodan başladığı Varyap Yalıkavak projesinde etrekare birim fiyatı 5 bin euro olarak belirlendi: Projede en yüksek rezidans fiyatı ise 1 milyon 200 bin euro.