Piyalepaşa İstanbul, Ödeme Planını Size Bırakıyor!

Piyalepaşa İstanbul, Ödeme Planını Size Bırakıyor!

Türkiye’nin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’dan ev almak isteyenler, hiç bir şekilde kredi masrafı ödemeden 2 yıla kadar yüzde 0 , 5 yıla kadar yüzde 0,42 ve 10 yıla kadar ,yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planlarını oluşturabiliyor.

Polat Holding’e bağlı Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu’nda projelendirilen; konut, rezidans , ofis , otel ve Alışveriş Sokağı’ndan meydana gelen ve 800 milyon dolarlık yatırım değerine sahip  karma proje Piyalepaşa İstanbul’da konut teslimlerinin ve yaşamın 2018’de başlaması öngörülüyor.

Projede 1+1’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidans yer alıyor. Piyalepaşa İstanbul’da konutlarınsatış fiyatları 837 bin Liradan, rezidansların satış fiyatları da 700 bin Liradan başlıyor.

Piyalepaşa İstanbul’dan konut sahibi olmak isteyenler; herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz , 60 aya kadar yüzde 0,42 , 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını seçebiliyor. Projede, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yüz yüze görüşmelerle yapılabiliyor.

Piyalepaşa İstanbul Nerede