Nidapark Kayaşehir’de 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor!

Nidapark Kayaşehir’de 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor!

Tahincioğlu, İstanbul Kayabaşı’ndaki ‘Nidapark Kayaşehir’ projesinde satışlara başladı. Konut, ofis ve AVM içindeki mağazalarıyla birlikte toplam 1.233 bağımsız bölüme yer verilecek projeden 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor.

 

BAŞAKŞEHİR’e bağlı Kayabaşı bölgesinde Tahincioğlu imzası ile yeni bir proje hayata geçiyor. Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa edilecek Nidapark Kayaşehir projesinde satışlar başladı. 320 bin metrekare inşaat alanına sahip projede konut, ofis ve alışveriş merkezi ile birlikte toplam 1233 birim yer alacak.

Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan projede konutların fiyatları 453 bin liradan başlıyor.

Projeden beklenen toplam hasılatın 1.1 milyar lira olduğunu belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, bu gelirin içinde Emlak Konut payının ise 407 milyon lira olduğunu dile getirdi.

BAŞAKŞEHİR DEĞERLENİYOR

Başakşehir’de her metrekarenin değerinin her geçen gün arttığını belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu. “Avrupa yakasının en fazla yatırını yapılan bölgelerinden biri olan Başakşehir, ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanıyor. Bizim için de bu bölge emlak yatırımı yapmak adına önemli bir seçenekti. Daha önce de bu bölgeye farklı bir proje ile yatırım yapmıştık. Tahincioğlu olarak projelerimizle gittiğimiz her yerde standartları yükseltiyor, mülk sahiplerine ve çevre halkına değer katacak ayırıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Nidapark Kayaşehir projemiz de bu bölgenin değerini artıracak. Hem semt sakinlerine hem de mülk sahiplerine yepyeni ve konforlu bir yaşam sunacak. Ayrıca projemiz Emlak Konut GYO’nuıı ağustos ayında başlattığı konut kampanyasında lansmanımızdan önce yer aldı. Bu kampanyada gerçekleşen satış rakamları bize gösterdi ki doğru strateji ve proje ile doğru noktadayız” diye konuştu.

843 KONUT İNŞA EDİLECEK

Projede 843 konut yer aldığım belirten Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Mudurü Alpaslan Çalım “Farklı bölümlerden oluşan Nidapark Kayaşehir projesinde her bölümün yerleşimi, mimarisi, yeşil alanı ve sosyal tesisiyle başlı başına bir proje gibi tasarlandı.  Nidapark Kayaşehir’de konut olarak tasarlanan Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt, Nidapark Kayaşehir Emlak 843 dairesi ile konforlu, keyifli ve rahat bir hayatın kapılarını açıyor. Projenin yanında inşa edilen sağlık kent ve yakınında yer alan üçüncü havalimanı, bölgede önemli bir ofis ve sosyalleşme alanı ihtiyacı doğuruyor. Nidapark kayaşehir’de yer alan ofis kulesi, 28 cadde dükkanı ve AVM, farklı yatırım fırsatlarını değerlendirme ve bu ihtiyacı karşılayan bir proje olarak öne çıkıyor.” diye konuştu.

10 MİLYARLIK 5 PROJE PLANLIYOR

TAHİNGOGLU’nun 2016 yol haritasında Küçükyalı, İstinye ve Bomonti projeleri bulunduğunu belirten Özcan Tahincioğlu, “Nidapark Kayaşehir lansmanımızı da kısa bir süre önce gerçekleştirdik. Satış değeri 6 milyar lira olan bu 3 projemiz haricinde, önümüzdeki 3 yılda da 10 milyar TL’lik 5 projeye imza atmayı planlıyoruz” dedi. Tahincioğlu’nun ofis projelerinde Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Fınans Merkezi ve Nidakule Levent, konut projelerinde ise Nidapark Kayaşehir, Nidapark Başakşehir ve Nidapark Seyrantepe inşaatları devam ediyor. Şirket ayrıca çeşitli kentsel dönüşüm projeleri de yürütüyor.

Nidapark Kayaşehir iletişim:

Web: http://www.nidaparkkayasehir.com/