Elite Concept Fikirtepe’de sıfır faiz fırsatı!

Elite Concept Fikirtepe’de sıfır faiz fırsatı!

Anadolu Yakasının kalbinde yükselen Elite Concept, yüksek prim potansiyeliyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 7.500 TL’den başlıyor.

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Şua İnşaat, “Elite” markalı projelerinin yeni halkasını Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçiriyor. Anadolu Yakasının kalbinde yükselen Elite Concept, yüksek prim potansiyeliyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.  Sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 7.500 TL’den başlıyor.

Bugüne dek inşa ettiğim tüm projelerle bölgesine değer kazandıran Şua İnşaat, Anadolu yakasında geliştirdiği nitelikli projelerine bir yenisini daha ekliyor.

Şua İnşaat, kentsel dönüşümün merkezi Kadıköy Fikirtepe’de ön satışa sunduğu Elite Concept projesine konut alıcıları büyük ilgi gösteriyor.

İstanbul’un değer kazanan lokasyonlarından Kadıköy Fikirtepe’de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, 24 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor.

Yaklaşık 3.000 bin kişinin yaşayacağı Elite Concept projesinin 10 bin metrekaresini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayıran firma, sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunuyor.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİNE SAHİP KONUTLAR

Elite Concept projesi enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle dikkat çekiyor. Akıllı bina teknolojisi konseptinde projelendirilen Elite Concept, enerji üretimi ve gri su arıtma sistemiyle sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak.

Projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji tasarrufu maksimum düzeyde tutulacak. Ayrıca, lavoba ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Akıllı bina konsepti ve çevreci özelliklere sahip Elite Concept projesi enerji ve su tasarrufu özellikleriyle aile bütçelerine katkı sağlayacak.

Cam balkon özelliği ile panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisinde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık’ın imzası yer alıyor.

LÜKS DAİRELERİN METREKARESİ 7.500 TL’DEN BAŞLIYOR

Toplam 155 bin metrekarelik inşaat alanında 785 konut ve 26 ticari ünitenin yer aldığı projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor.

Lüks ve konforlu detaylarla sahip projede, daireler 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 7.500 TL’den başlıyor.

KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Modern tasarımı ile öne çıkan Elite Concept; geniş peyzajı, konforlu yaşam alanları ve özellikli konumu ile dikkat çekiyor.

Cadde mağazası ve dükkanların bulunduğu projede bölgenin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği market, eczane, fast food, kafeler, yeme – içme alanları ve restoranlar yer alıyor.

Projede ayrıca dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları yatırımcılara sunuluyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezi Kadıköy Fikirtepe’de yükselen proje, merkezi lokasyonuyla avantajlı bir konumda yer alıyor.

Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada bulunan ve E-5 otoyolunun yanı başında konumlanan proje; Metro, Metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy’e yakınlığı ile dikkat çekiyor.

İnşa çalışmalarının başladığı proje, 2018 yılının ilk yarısında tamamlanacak.

Tel: 444 9 782

Web: http://www.suainsaat.com.tr/tr/frontpage