Brooklyn Life’ta 72 Aya ‘0’ Faiz!

Brooklyn Life’ta 72 Aya ‘0’ Faiz!

Fikirtepe’de 8 bin metrekare arsa üzerinde inşaatı devam eden Brooklyn Life kentsel dönüşüm projesinde metrekare satış fiyatları 7 bin 900 liradan başlıyor.

Pana Yapı’nın Kadıköy Fikirtepe’de projelendirerek  geçtiğimiz haziran ayında inşaat ruhsatlarını çıkardığı Brooklyn Life’ta satışlar devam ediyor.
8 dönümlük proje arsasında yaklaşık 3 bin metrekarelik alan projenin sosyal tesislerine ve peyzaj alanına ayrıldı. 23 katlı blok üzerinde 431 konut ve 16 dükkandan oluşan projede 1+0 ,1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Brooklyn Life’ta konutların büyüklükleri brüt olarak 34 ile 120 metrekare arasında değişiyor. Ortak kat alanları da katıldığında dairelerin brüt büyüklükleri artıyor. Brüt olarak 34 metrekare büyüklüğe sahip 1+0 dairede net kullanım alanı nette balkonla beraber 30 metrekareyi bulurken , brüt büyüklüğü 120 metrekare olan 3+1 dairenin ne kullanım alanı da 106,5 metrekareye geliyor. Bu rakamlara bakıldığında net/brüt oranının yatırımcı lehine iyi seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Brooklyn Life’ta Sosyal Tesisler

Projede, hem açık hem de kapalı yüzme havuzu , Türk hamamı , sauna , fitness merkezi , oyun ve hobi odaları ve kapalı otopark bulunuyor.

Brooklyn Life Fiyatlar ve Ödeme Şartları

Brooklyn Life’ta 72 ay vadeye Sıfır Faiz uygulaması bulunuyor. Metrekare satış fiyatları bölge ortalamasının altında olarak , 7 bin 900 liradan başlıyor.

Brooklyn Life Teslim Tarihi

Projede konut teslimlerinin 2018’in haziran ayında yapılması planlanıyor.

Brooklyn Life Nerede