Yooistanbul 10 Ekim’de yarın görücüye çıkıyor!

Yooistanbul 10 Ekim’de yarın görücüye çıkıyor!

Konumu ve tasarımıyla öne çıkan Yooistanbul, 10 Ekim 2016 Pazartesi günü görücüye çıkıyor.

İstanbul’un en seçkin lokasyonu Ulus – Ortaköy – Zincirlikuyu üçgeninin tam merkezinde, eşsiz boğaz ve doğa manzarası ile dolu bir yaşam. Ortaköy vadisinin yemyeşil doğasının tam ortasında, capcanlı şehrin göbeğinde, Ortaköy sırtlarında, Boğaz’a sadece 5 dakika uzaklıkta.

Lüks yaşamın trendlerini belirleyen dünyanın en ünlü tasarımcısı Philippe Starck’ın konsept projesi yooistabul’da yaşam başlıyor.
Gayrimenkul sektörünün önemli yatırımları arasında yer alan Yooistanbul, 10 Ekim 2016 Pazartesi günü lanse edilecek. Mimari tasarımı ve konumuyla dikkat çeken projenin tanıtım toplantısı Raffles İstanbul / Zorlu Center’da gerçekleştirilecek.

yooistanbul

ekran-resmi-2016-10-10-19-23-11

ekran-resmi-2016-10-10-19-23-03

Hiç Durmadan Yaşayan Şehrin Kalbinde

Daha önce hayalini bile kurmadığınız bir yaşam alanı yaratırken, çevrenizdeki tüm mekanların da ayrıcalıklı yaşamınız için bir vazgeçilmez olduğunu bilerek yola çıktı.Çırağan Palace Kempinski, Four Seasons Bosphorus, Reina, Zorlu Center ve çok daha fazlasıyla İstanbul’da hayat yooistanbul’un çevresinde akıyor.

Ulus-Zincirlikuyu-Ortaköy üçgeninin tam kalbinde yer alan proje, reklam yüzü olarak sürpriz bir isimle anlaştı. Proje ile iglili detayların anlatılacağı ve reklam filminin göterilerek Türk halkının yakından tanıdığı reklam yüzünün katılacağı toplantı saat 10.00’da başlayacak.

Program
Tarih: 10 Ekim 2016 Pazartesi
Saat: 10.00 – 12.00
Yer: Raffles İstanbul / Zorlu Center

http://www.yooistanbul.com/