Bahçeyaka Ispartakule’de Fiyatlar 225 Bin Liradan Başlıyor

Bahçeyaka Ispartakule’de Fiyatlar 225 Bin Liradan Başlıyor

Sur Yapı’nın Bahçeşehir’e komşu Ispartakule’de hayata geçireceği yeni projesi Bahçeyaka Ispartakule projesinde ön talep toplama döneminde yüzde 10 lansman ve peşin alımlarda yapılacak yüzde 10 iskontoyla birlikte konut fiyatları 225 bin liradan başlıyor.

Sur Yapı , 220 milyon lira yatırım bedeliyle yeni bir projeye başlıyor. Bahçeşehir Ispartakule mevkiinde yapılacak olan Bahçeyaka , 21 bin metrekarelik arsa üzerinde 57 bin küsur inşaat alanına sahip olarak 7 blokta 327 daireden oluşacak. 1+1’den 4+1’e kadar değişen tam 64 farklı tipte dairenin bulunacağı Bahçeyaka Isparta projesinde konutların büyüklükleri 52 metrekare ile 443 metrekare arasında değişiyor. Projede ayrıca 10 tane de ticari ünite olacak. 8 bin metrekareden fazla  yeşil alan ayrılan Bahçeyaka Ispartakule , az katlı mimariye sahip blokları , ticari alanları , spor salonları , bisiklet yolları , meydanları , spor salonları ile keyifli bir yaşama ev sahipliği yaparken yatırımcısına da kazandıracak bir proje.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas , projenin ön talep toplamaya yeni başladığını ve şimdiden 1200 civarında projeyle ilgilenen yatırımcı olduğunu söyleyerek Bahçeyaka Isparta’da konutların tamamının kısa zamanda satılacağına inandığını belirtti. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim uyguladıklarını söyleyen Altan Elmas , peşin alım yapanlara ayrıca yüzde 10 indirim daha yapılacağını açıklayarak bu indirimler sonrası projede konutların satış fiyatlarının 225 bin liradan başladığını aktardı. Projede buna ilaveten vadeli alımlarda, 60 ay için aylık yüzde 0.42 ve 120 ay vadeli alımlarda da aylık yüzde 0.70 ile taksitlendirme imkanı mevcut.

Bahçeyaka Ispartakule Projesi Lokasyonu

Yapılması planlanan İstanbul’un mega projelerinden Kanal İstanbul’a çok yakın konumda bulunan Bahçeyaka Ispartakule , TEM Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor. Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki Bahçeyaka, Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının yakınında bulunuyor. Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje,  Atatürk Havalimanı’na da çok yakın.

Bahçeyaka Ispartakule’de Sosyal Yaşam

Spor ve yeşile büyük önem verilen projede , kay kay pisti , mini futbol sahası , basketbol sahası , voleybol sahası , masa tenisi , tırmanma duvarı , yürüyüş ve bisiklet parkurları , süs havuzları , açılır ve kapanır havuz , çocuklar için oyun parkları , kitap okuma alanları , koku tarlaları ve bahçeler bulunuyor.