Rota Mavi Kartal’da Fiyatlar 239 Bin TL’den Başlıyor

Rota Mavi Kartal’da Fiyatlar 239 Bin TL’den Başlıyor

26 eylül pazartesi günü yapılan basına tanıtım toplantısının ardından resmi satış sürecine başlanan Rota Mavi Kartal projesinde konut teslimlerinin 1 sene sonra 2017 eylül ayında yapılması planlanıyor.

İnşaat sektöründe daha önce alt ve üst yapı çalışmaları olan APG İnşaat’ın ilk ürettikleri konut projesi olan Rota Mavi’de lansman satışları başladı. APG İnşaat , Serhat Kalsın , Murat Kalsın ve Ferhat Kalsın ortaklığında kurulmuş olan bir firma. Kalsın Ailesi yaklaşık 120 yıldan bu yana; inşaat, gayrimenkul , proje geliştirme , proje müşavirliği , makine ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren köklü ticari geçmişi olan aile.
Rota Mavi Kartal Nerede

Proje , İstanbul Anadolu Yakasının son yıllarda yapılan gayrimenkul yatırımlarıyla öne çıkan Kartal İlçesi sınırları içinde bulunan Yakacık Mahallesi Panorama Sokaktaki 6 dönüm büyüklüğündeki arsa üzerinde 2 blok halinde inşa ediliyor. Rota Mavi , Kartal E-5 üzerinden Sancaktepe’ye ve TEM’e giden bağlantı yolunun üzerinde , E-5 çok yakın bir konumda bulunuyor.


rotamavi1

rotamavi2

Rota Mavi Konut Tipleri

188 konut ve 5 ticari ünite ile birlikte toplam 193 satılabilir bağımsız üniteden oluşan Rota Mavi’de büyüklükleri 62 metrekare ile 347 metrekare arasında değişen,  1+1’den 4+1’e normal konutlar ve yine 1+1’den 4+1’e kadar değişen loft daireler bulunuyor.

Rota Mavi Kartal’da Fiyat ve Ödeme Planı

Konut satış fiyatlarının 239 bin liradan başladığı Rota Mavi’de şirket bünyesinde 36 ay vadeye ‘0’ faiz uygulaması var. Yüzde 1 kdv avantajına sahip projede 10 yıl vadeye aylık yüzde 0.70 faiz oranıyla da konut sahibi olmak mümkün.

Rota Mavi Sosyal Donatılar

Projede açık yüzme havuzu , güneşlenme ve dinlenme terası , fitness salonu , piknik alanı , hobi odası , kafe gibi sosyal olanaklar bulunuyor.