Marmara Kule, Kartal’ın yükselen değeri olacak!

Marmara Kule, Kartal’ın yükselen değeri olacak!

Yasin Işık İnşaat ve Gayrimenkul, yatırımlarına İstanbul’da devam ediyor. Gizer Grup Şirketleri ile ortak olarak Marmara Kule projesine başlayan firma, 2 yıllık süreçte 30’a yatan projeyle 6 milyar dolar yatırım alacak bölgenin yükselen değeri olmayı hedefliyor

Yasin Işık İnşaat ve Gayrimenkul, yatırımlarına İstanbul’da devam ediyor. Gizer Grup Şirketleri ile ortak olarak Marmara Kule projesine başlayan firma, 2 yıllık süreçte 30’a yakın projeyle 6 milyar dolar yatırım alacak bölgenin yükselen değeri olmayı hedefliyor.

Adana’da 1992 yılında kurulan ve 25 yıldır inşaat sektörüne hizmet veren Yasin Işık İnşaat, İstanbul Kartal sınırları içerisinde yükselecek olan ‘Marmara Kule’ projesine start verdi. Yasin Işık İnşaat ve Gayrimenkul Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Işık, Marmara Kule’nin 97 metre yüksekliğinde, 32 katlı ve 251 konuttan oluştuğu bilgisini verdi. Gizer Grup Şirketi ile projeyi ortak yürüttüklerini ifade eden Yasin Işık; “İki yılda tamamlanacak olan Marmara Kule’de konut ve ofis olarak kullanüabilecek dairelerin büyük çoğunluğu Marmara ve Prens Adalarının nefes kesen manzaralarını görebilecek. Diğer daireler de E5 karayolu üzerindeki Aydos Ormam’nın muhteşem yeşiline hakim olacak” dedi. Yasin Işık, metro durağına 150 metre mesafede olan Marmara Kule projesinin ise üst geçidin hemen önünde bulunduğunu açıkladı.

“Mimari yapısından dolayı ‘kristal’ gibi parlayacak” Yasin Işık, İstanbul Kartal’daki Marmara Kule’nin bugüne dek yaptıkları tüm yatırımlar arasında mimari yapısından dolayı “kristal” gibi parlayacağını dile getirdi. 6 bin 500 metrekare arazide yükselen Marmara Kule’nin toplam 38 bin 270 metrekare inşaat alanına sahip olduğunu açıklayan Işık, ” Mimar Adnan Kazmaoğlu’nun imzasını taşıyan bu projemizde 195 adet 1+1 ve 51 adet 2+1 olmak üzere toplam 251 konut bulunuyor. Konut, home ofis ve iş ofis olarak kullanüacak dairelerimizi 67 metrekare ile 167 metrekare arasında, opsiyonel tasarıma uygun birleştirilebilir olarak tasarladık, birleştirildiğinde tüm katta 900 metrekare büyüklüğe ulaşüabüir, katların net yüksekliği 3 metre ve kirişsizdir” dedi. Işık, yaklaşık 4 bin metrekare alanda 2 adet 3 kata yayılmış bölgenin gözbebeği olacak ticari alanların da Marmara Kule’ye en büyük değeri katacağının altını çizdi. Sosyal yaşam kalbinin Marmara Kule’de atacağının altını çizen Işık,” Bin metrekareden fazla sosyal tesisimiz yer alıyor. Kartal bölgesine en kapsamlı imkanları sunacağız. Sauna, buhar odası, fitness ve kafe günün yorgunluğunu atmak isteyenlere hizmet verecek. Çocukları da unutmadık, onlar için de kreş alanları oluşturduk” açıklamasında bulundu.

“Üstlendiğimiz projelerden yüz akıyla çıktık” Adana’da bugüne kadar uyguladıkları projelerde 1000’e yakın daire ve işyeri inşa ettiklerini belirten Yasin Işık, 200 bin metrekare civarında kapalı alan inşaatı yaptıklarını da sözlerine ekledi. Işık, Adana’ya kazandırdıkları modern yaşam alanları arasında bulunan Toros Platinkent’in Çukurova Belediyesi’nden en iyi bahçe ödülünü alarak kalitesinin tescillendiğini açıkladı.  Adana  şehir merkezinde uyguladıkları Yüzevler Platin, Kuzey Adana’da; Gölvadi evleri, Seyhan da; Parklife ve Parklife Suites, Işıkkent, Birikim Villaları, Birikim Elegance projelerinden yüz akıyla çıktıklarını vurgulayan Yasin Işık, devam eden birçok projelerinin de bulunduğunun altım çizdi. Işık, “Geniş ve ferah ev tercih edecekler için 5+1 projemiz Mavi Bulvar’da bulunuyor. 2+1 ve 4+1 seçenekleri olan Ali Bozdoğanoğlu Bulvarında bulunan Işıkkent projemizde de satışımız devam etmekte. Lokasyon olarak Adana’nın en gözde bölgelerinden olan Mahfesığmaz ve Süleyman Demirel de bulunan muhteşem göl manzaralı projelerimiz devam ediyor” dedi.

Dünya

http://www.marmarakule.com/