Dap Yapı’dan Dev Kampanya

Dap Yapı’dan Dev Kampanya

Dap Yapı, DAP Vadisi, Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Royal Center projelerinde kampanya başlattı. İşte kampanyanın detayları.

Dap Yapı European Property Awards tarafından birçok ödüle layık görülen teslime hazır projelerine özel kampanya başlattı.Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi projelerini kampayan kampanya kapsamında hemen teslim daire, rezidans, ofis ve mağaza avatanjı sunuluyor.

2 Bin 950 TL Taksitle
Kira garantisi verilen Dap Yapı kampanyasında yüzde 10 indirim ve bu indirime ek olarak yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor. Projelerden Halkbank’ın Konut Kredisi Desteği ile yüzde 0.42 faizle 60 ay, yüzde 0.70 faizle 120 ay taksitle ev sahibi olunabiliyor. Taksitler 2 bin 950 TL’den başlıyor. Ayrıca 36 aya varan taksitlerde kişiye özel seçenekler sunuluyor.

Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Tango Kule projelerinde eşyalı ve eşyasız daire alternatifleri bulunuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projelerde “Kendi Kendini Ödeyen Rezidanslar” kampanyası sunuluyor. 10 yıllık banka kredisiyla alınan rezidansların 8 yılı kira geliri ile ödenebilirken, Dalga ve Vazo Kule’de oturum amaçlı kullanılmayan rezidansların ilk 5 ay kira bedeli karşılanıyor.

Bağdat Caddesi’ne 10 dakika mesafede konumlanan Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Royal Center projeleri E-5’e, metroya ve Sahiba Gökçen Havalimanı’na yakın bir noktada yer alıyor.

Dap Vadisi’ni oluşturan Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projelerinde de ofis sahibi olmak isteyenlere aynı imkanlar sunuluyor. Çağlayan’da yer alan projelerde toplantı odaları, mapazalar, restoran ve cafeler ile VIP hizmetler bulunuyor.