Propa Plus’ta Son 3 Daire!

Propa Plus’ta Son 3 Daire!

Konut teslimlerinin yaklaşık 6 ay sonra başlayacağı Propa Plus Residence projesinde kalan son 3 daire özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Propa İnşaat tarafından İstanbul Zincirlikuyu’da hayata geçirilen Propa Plus’ta kalan son 3 daire özel koşullarla satışa çıktı. 38 residence daireden oluşan Propa Plus projesinde 1+1 , 2+1 ve 3+1 planında yapılan yapımı devam eden konutların yaklaşık 6 kadar sonra , mart 2017’de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Propa CEO’su Can Özçiçek , Propa Plus’ın çok değerli bir lokasyonda bulunduğunu belirterek İstanbul’un 3’üncü Havalimanı’na ulaşımı sağlayacak metro hattının başlangıç durağının bulunduğu Levent – Zincirlikuyu’da konut metrekare fiyatlarının çok yakın gelecekte büyük artışlar yaşayacağını ve buradan konut alanların yüksek prim getirisi sağlayacağını söyledi.

Propa Plus’ta Son 3 Daire Satış Fiyatları ve Ödeme Koşulları

Projede kalan son 3 dairenin özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunulduğunu belirten Can Özçiçek , brüt 70 metrekare büyüklüğüne sahip 1+1 residence dairenin satış fiyatının 675 bin lira olduğunu belirterek bu dairenin 200 bin lirası peşin , 75’er bin liradan 3 ara ödeme ve kalan 250 bin lira bakiyenin de 48 ay sıfır faizle ödenebileceğini söyledi.

Propa Plus Nerede

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Levent Zincirlikuyu’da yükselen Propa  Plus Residence , yapımı devam eden üçüncü havalimanına ulaşımı sağlayan metro hattının başlangıç noktasına çok yakın bir konumda. Proje; İstanbul’un en bilinen sanat merkezlerine, AVM’lerine, gezinti caddelerine , restoranlarına , otobüs, metro ve metrobüsten oluşan ulaşım hattına çok yakın.

Propa Plus Sosyal Donatı ve Hizmetler

Propa Plus Residence’da, spor salonu , pilates stüdyosu, hazır ofis ve toplantı odaları bulunuyor. Resepsiyon, 7 gün 24 saat güvenlik, kapalı otopark, dairele