Gül Proje Express satışa çıktı! Fiyatları 244 bin TL’den başlıyor!

Gül Proje Express satışa çıktı! Fiyatları 244 bin TL’den başlıyor!

 

Gül Proje’nin Basın Ekspres Yolu üzerindeki yeni projesi Gül Proje Express, bugün lansmanla basına tanıtıldı. Gül Projede fiyatlar metrekaresi 4 bin 380 TL’den satışa başladı. Fiyatları 244 bin TL’den başlayan Gül Proje Express’in teslim tarihi ise Aralık 2018.

Gül Proje’nin Basın Ekspres Yolu mevkiinde geliştirdiği üçüncü proje olan Gül Proje Express, 23 Eylül Cuma günü basın lansmanıyla tanıtıldı. Gül Proje’nin eski Profilo arazisinde geliştirdiği kentsel dönüşüm projesi olan Gül Proje Express’in Beşiktaş’taki Four Seasons Hotel’de yaptığı lansmanına Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Gül ve Sönmez Aydın ev sahipliği yaptılar.

gul proje express

“Bu yıl Gül Proje’nin lansman sezonu olacak”

Lansmanda konuşan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, bu zamana kadar 10 daireli apartmanlardan büyük sitelere, ticari alanlarlardan dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeler inşa ettiklerini söyledi. Ali Gül “Bugüne kadar birbirinden çok farklı projeler yaptık. Şirketleşme kararı almamızın ardından Gül İnşaat’ı kurduk. Zaman içinde işler büyüdü ve ardından ‘Gül Proje’yi hayata geçirdik. Şimdi de yarım asırlık tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güç ve güvenle yarının binalarını inşa ediyoruz. Projelerimizle sadece günümüzü değil, geleceği de inşa eden yapılar sunuyoruz. Bu sezon zaten dediğimiz gibi Gül Proje için lansman yılı olacak. Sık sık bir araya geleceğiz” diye konuştu.

20160923_111854

İşte Gül Proje Express’in detayları

Yaklaşık 100 dönüm inşaat alanı üzerinde yükselen, 658 rezidans ile 31 ticari alan şeklinde tasarlanan Gül Proje Express, 19 ve 29 katlı iki bloktan meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin olduğu Gül Proje Express’te ayrıca modüler sistem de mevcut. Yani daireler istenen şekilde birleştirilebiliyor. Metrekare fiyatlarının 4 bin 380 TL’den başlayan Gül Proje Express’te 1+1 daire fiyatları ise peşin 244 bin TL ile 308 bin 500 TL arasında oynuyor. Ticari alanların metrekaresi 10 bin TL’den başladığı Gül Proje Express’in ödeme seçenekleri kapsamında ise firma bünyesinde 36 aya kadar sıfır faizle ödeme fırsatı söz konusu. Ayrıca lansman döneminde geçerli olmak üzere ilk 50 daire için peşin alımlarda yüzde 20 indirim söz konusu olacak. Konut kredisi kullanarak da ev sahibi olunabilen Gül Proje Express’in yatırım bedeli ise 300 milyon TL olarak belirlendi.

Gül Proje Express’te sosyal donatılar

Gül Proje Express, sakinlerine bir çok geniş sosyal imkanlar da sağlıyor. Spa alanı, fitness center ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran Gül Proje Express; E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Üst katlarında deniz manzarasının hakim olduğu projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor

 

Gül Proje Express nerede inşaa ediliyor?

İstanbul Avrupa Yakası’nın en önemli ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alan Gül Proje Express; Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde TEM ve E-5’i birbirine bağlayan bir lokasyonda yükseliyor. Yenibosna metrobüs istasyonuna komşu olması ve Mahmutbey gişelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken proje; 2019’da devreye girmesi planlanan Ataköy-İkitelli metrosunun Basın Ekspres Yolu’ndan geçecek olmasıyla da avantajlı hale geliyor. Gül Proje Express; Atatürk Havalimanı’na 5 dk, İkitelli OSB Bölgesi’ne 2 dk, Metrobüse 5 dk, İstanbul metrosuna 1 dk, Levent’e 15 dk, TEM yoluna 1 dk, İstoç’a 1 dk, 3. Havaalanı’na 20 dk mesafede ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor.

Projenin yüzde 20’si ön talepte satıldı

‘Gül Proje Express’in tanıtım toplantısında konuşan Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Aydın ise ön satış sürecinde projenin yüzde 20’sinin satıldığını belirterek, bu sonuçtan son derece memnun olduklarını dile getirdi. Devam eden proje ve yatırım planlarına ilişkin bilgi veren Aydın şunları söyledi: “Şu anda ‘Gül Proje Express’in yanı sıra ‘Vira İstanbul’ projemizin de inşaatı devam ediyor. Seyrantepe’de Türk Telekom Arena’nın yanında 36.7 dönümlük arazi üzerine projelendirdiğimiz bir yatırımımız olacak. Gaziosmanpaşa’da TEM’in hemen kenarında yer alacak olan ‘Tempoint’; rezidans, avm ve farklı şekilde değerlendirilebilecek alanların yer aldığı karma bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. ‘Viraİstanbul’, ‘Gül Proje Express’, ‘Tempoint’ ve ‘Seyrantepe’ projelerinin toplam yatırım tutarı ise daha önce açıkladığımız gibi 3.3 milyar TL’yi bulacak” diye konuştu.

 

+90 212 876 76 61
+90 212 876 78 53
info@gulproje.com.tr

http://www.gulproje.com.tr