Gün İnşaat’tan Kemerville projesi’nde yüzde 10 indirim! Satışlar başladı!

Gün İnşaat’tan Kemerville projesi’nde yüzde 10 indirim! Satışlar başladı!

22 yıllık Gün İnşaat’tan yeni bir proje lansmanı. Kemerville ismini taşıyan bu butik proje İstanbul’un Kemerburgaz bölgesinde yer alıyor. Kemerville projesi toplamda 8 blok ve her blok 3 kattan oluşuyor. Bloklarda 4 adet dubleks daireler yer alacak. Toplamda 40 adet dubleks inşaa edilecek. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor  ve 130 metrekare ile 184 metrekare arasında dairelerden oluşuyor.

Fiyatlar ise 390 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Lansman dolayısyla yüzde 10 indirim ekim ayı sonuna kadar devam edecek.

İlk inşaatını Bahçeşehir bölgesinde yapan Gün İnşaat, 100 konutluk bir site inşaatı sonrasında 50 konutluk ve 38 villalık başka projelerde gerçekleştirdi. Hadımköyde Alarko Alkent ve Nurol Bahçeşehir villalarınıda yapan Gün inşaat birçok proje inşaası sonrası 2005 yılında Göktürk’e geçiş yaptı ve bu bölgede Kemercity 1,2,3 ve de 4 projelerini tamamladıktan sonra yeni projesi Kemerville projesine başladı.
Merkez ofisi Göktürk’te olan Gün inşaat’ın Kemerburgazda başka projeleride yer alıyor.

Kemerburgaz vr Göktürk’te Metro olacak
Gğn İnşşat Genel Müdürü Yüksel Günver, Kemerville projesinin tercih edilmesinin nedenini bu bölgen,n lokasyonunda sürekli ormanlık ve sakin nir alan olmasından kaynaklandığını söyledi. Günver,  ‘Göktürk ve Kemerburgaz istanbul’un yayılıp kaydığı bir bölge artık. 3. Havalimanının açılması ile oldukça canlanacak ve Gayrettepe’den havaalanına gelen metronun Göktürk ve Kemerburgaz’da bir durağı olacak. Ve böylece İstanbul merkezinden Kemerburgaza ulaşım kolaylaşacak’ diyen Günver bu bölgrnin Belgrad ormanıyla çevrili olduğunu ve su kemerleri ile çok tarihi bir bölge oduğunuda ilave etti.

Teslimler 2018 Eylül’de

Kemerville Projesinin yüzde 70’i yeşil alan

Şehirden kopmadan doğaya kaçış

kemerville

Proje Mimarı Dr. Suzan Sanlı Esin ise şöyle konuştu: 

“5 bin 100 metrekarelik proje alanının yalnız yüzde 30’unu kaplayan 3 katlı 8 blok ile düşük yoğunlukta bir yapılaşma. Konut bloklarında göze çarpan iki unsurun ahşap kaplama ve cumbalar. Kabuktaki hareketlerle sağlanan gölge-ışık oyunları ile mimari tasarımda farklılık oluşturulmaya çalışıldı. Konutların dışarıya açılımı ve yeşil alanlarla kurulan güçlü ilişkileri ile adeta bahçeli evlerden oluşan bir mahalle kurgulandı. Mimari tasarımda yalın, süslemeden uzak ama 3’üncü boyuttaki hareketlerle özgünlük yakalamayı özellikle istedik. Kompozit malzeme gibi yapay yapı malzemelerinden uzak durup, ahşabın sıcaklığını benimsedik. Yeşille bütünleştirmeye çalıştığımız bu kurguda ahşap kaplı ve beyaz yüzeylerin yanına sarı gibi çarpıcı bir renk de ekledik.” Kermerville projesindeki evlerin lasmana özel olarak yüzde 10 indirimli olduğu belirtildi.

 

Tel : 0212 322 47 24 / 25

Web: http://www.gun-insaat.com.tr/