Tanyer İnşaat’tan 0.80 faizle başlayan faiz kampanyası!

Tanyer İnşaat’tan 0.80 faizle başlayan faiz kampanyası!

TANYER İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, inşaat sektöründeki gelişmelerin umut verici olduğunu belirterek, Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri’nde Eylül ayı sonuna kadar 0.80’den başlayan faiz oranlarıyla kredi kampanyası düzenleyecekleri müjdesini verdi.

TANYER İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, inşaat sektöründeki gelişmelerin umut verici olduğunu belirterek, Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri’nden ev almak isteyen müşterilerine Eylül ayı sonuna kadar 0.80’den başlayan faiz oranlarıyla kredi kampanyası düzenleyecekleri müjdesini verdi.

Tanyer, devam eden projeleri BulutOrman Evleri ve inşaat sektörünün genel durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu;

Ekonomide kriz beklentisi ve söylentilerinin gerçeği yansıtmadığının altını çizen Münir Tanyer, ülke ekonomisinin sağlam temeller üzerine oturduğunu söyledi. Türkiye’nin hem ekonomik, hem de sosyal alanlarda Avrupa ve dünyayla entegre olduğunu ve hiç bir gücün Türkiye’yi kaybetmeyi göze alamayacağını kaydeden Tanyer, bankacılık sektörünün de güvenilir ve sağlam temellere sahip olduğunu kaydetti. Sadece İzmir’de yıllık minimum 35 bin konut üretilmesi gerektiğini de vurgulayan Münir Tanyer, “İnşaat sektörü Türkiye’nin dinamo sektörü. Çevresinde çok sayıda sektöre de gelir kaynağı yaratıyor. Ekonomik koşullara baktığımızda bunun devam edeceği de görünüyor. Piyasalar özellikle satış dönemine girmemizle birlikte yeniden canlanmaya başladı. Sektöre olumlu bir hava hakim. Özellikle faizlerin düşüş seyrine girmesi de umutları artırıyor. Firmaların kendi uyguladığı kampanyalar ve Emlak GYO ile GYODER’in hayata geçirdiği kampanyalar da meyvelerini verdi. Biz satış grafiğinin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Ekonomi ve sektörün geleceğine ilişkin herhangi bir kaygıya gerek görmüyoruz” diye konuştu.

DOĞAYLA İÇ İÇE VE ÇEREYLE BARIŞIK PROJE

Tanyer İnşaat’ın Narlıdere’de yapımı devam eden BulutOrman Evleri’nin yüzde altmışının satıldığını dile getiren Münir Tanyer, projeye İzmir’in yanı sıra;  Ankara  ve İstanbul’dan yoğun talep geldiğini söyledi. BulutOrman Evleri’nin de tıpkı Asma Bahçeler’de olduğu gibi körfez ve orman manzarasına sahip olduğunu vurgulayan Tanyer, “Günümüzde, sıkışan kentlerde en büyük sorunların başında çocukların oyun alanı bulamaması, doğadan kopmaları, temiz hava ve otopark sorunları geliyor. BulutOrman Evleri, ormana yalnızca 7 metrelik bir mesafede ve projemizi inşa ettiğimiz alanda doğayı korumak ve doğal hayatın sürmesi adına tüm çabayı gösterdik. Amacımız projemizin sakinlerine doğayla barışık ve iç içe bir yaşam sunmak” diye konuştu.

Hürriyet

www.tanyer.com