BizimEvler 6 projesi architizer’da yayınladı!

BizimEvler 6 projesi architizer’da yayınladı!

İhlas Yapı’nın gökkuşağı renkleriyle bezediği BizimEvler 6 Projesinin fotoğrafları dünyaca ünlü mimarlık sitesi architizer.com’da yayınlandı.

 Popüler uygulama Instagramda Yener Torun (cimkedi) isimli kullanıcı, renkli mimariye sahip binaların fotoğraflarını çekerek sosyal medyada 132 bin takipçiye ulaştı. Gökkuşağı temalı Bizim Evler 6 projesinin birbirinden güzel fotoğraflarını çeken Torun, bu fotoğraflarıyla dünyaca ünlü mimarlık sitesi Architizer’de yer aldı.

Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinin renkli ve farklı mimarisinin fotoğrafları Architizer’de büyük ilgi gördü. "Genel İstanbul fotoğraflarının çoğu tarihsel mekanlar veya boğaz çevresindedir. Onları bende seviyorum ama başka şeyler göstermek istiyorum’ diye konuşan Yener Torun, İstanbul’da uzun süre yaşamış insanlar bile fotoğraflarımın yaşadıkları şehirde çekildiğine inanamıyor. Yoğun şehir temposunda çevremizdeki çoğu güzel şeyi farketmiyoruz.

Yanından geçtiğimiz güzel mimarili bir bina veya oldukça farklı bir kafe… Hepsi bir süre sonra bizler için sadece orada duran ve hep olması gereken şeylermiş gibi algılanıyor. Bu algıyı biraz olsun değiştirmek için renklerin dans ettiği Bizim Evler 6 konut projesini fotoğrafladım”dedi.

Bizim Evler 6 Projesinin dünyaca ünlü mimarlık sitesi architizer.com’da yayınlanan fotoğrafları;

 

bizimevler

MzI5MDA4OD-bizimevler-6-projesi-architizerda-yayinladi

MjIyMjg4NT-bizimevler-6-projesi-architizerda-yayinladi

NTcwMzY2MD-bizimevler-6-projesi-architizerda-yayinladi

MTUzNTgyOD-bizimevler-6-projesi-architizerda-yayinladi