Vadi Mudanya Evleri’nde teslimler başladı!

Vadi Mudanya Evleri’nde teslimler başladı!

Ege tarzı villa konseptli olarak inşa edilen Vadi Mudanya Evleri’nde 1. Etapta teslimatlar başladı. Vadi Mudanya Evleri’nde yaşam çok yakında başlıyor

Bursa Mudanya içindeki yoğun trafiğe girmeden, kolaylıkla ulaşabilecek lokasyonu ile Mudanya’nın tam kalbinde, kent merkezine, Budo iskelesine, yeni yapılacak marina ve iskelelere 3 dk yürüme mesafesinde tatil köyü anlayışıyla tek konut projesi olan Vadi Mudanya Evleri, konuklarını yeni bir hayata davet ediyor.

DOĞAYLA DOST

Mudanya Yapı inşaat Genel Koordı natöı ü Kenan Sülün: Uçsuz bucaksız yeşillikler içinde kurulan Vadi Mudanya Evleri’ni, yatay mimari yapısıyla doğaya hükmetmeden, doğayla dost bir anlayışla inşa ettikler ini belirtti. Ahşap ve taş işçiliğinin en iyi şekilde uygulandığı Mudanya’nın ilk ve tek az katlı, bahçeli, dubleks dailerin, sadece bir ev değil içinde hayatın olduğu bir yaşam vaat ettiğini sözlerine ekleyen Sülün. “Vadi Mudanya’da yaşamak demek Mudanya’nın sahilinde uzun yürüyüşler yapmak, yeni yapılacak marinada hayatın farklı lezzetlerini keşfetmek, her yere yürüyüş mesafesi kadar yakın olmak demektir” dedi.

FARKLI BİR YAŞAM

Vadi Mudanya Evleri ile hem geleneksel hem de çağdaş yaşamı bir arada sunduklarını ifade eden ve şehrin kargaşasında, stresli ve yorucu gündelik hayatta, gri binaların içinde boğuldunuz. Artık hayatınızın rotasını değiştirmenin zamanı gelmedi mi? diye soran Mudanya Yapı İnşaat Genel Koordinatörü Kenan Sülün, insanların farklı bir yaşam arayışına cevap verdiklerini belirtti. ‘Vadi Mudanya Evleri sakinleri bu güzel şehri terk etmeden hayalini kurdukları sahil hayatını 4 mevsim kuş sesleri arasında yaşamaya çok kısa sürede başlayacak” diye konuştu.

Web: www.vadimudanya.com

Hürriyet Bursa Ek