Lavinya City Mimaroba’da satışlar başladı

Lavinya City Mimaroba’da satışlar başladı

Büyükçekmece’de konumlandırılan Lavinya City’de inşaat başladı, teslimler ise 2019’da yapılacak.
Daha önce Lavinya Marmara, Otoport, Vetro City ve Ginza Lavinya gibi pek çok projeye imza atan Kullar İnşaat, şimdide Büyükçekmece – Mimaroba’da Lavinya City projesine başladı.

22 bin 877 metrekare arsa üzerine kurulan Lavinya City, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçeneklerinden meydana geliyor. 8 blokta 305 daireden meydana gelen konut projesinde inşaat başladı. Daire teslimlerinin 30 Haziran 2019’da yapılması hedefleniyor.

Lavinya City

Lavinya-City2

Lavinya-City1

Lavinya City ödeme planı

Lavinya City’de yüzde 30 peşinat, 36 ay vade fırsatı yanı sıra banka kredisi imkanı sunuluyor. Yüzde 80’i deniz manzaralı dairelerden oluşan Lavinya City’nin 13 dönüm peyzaj ve sosyal tesis alanı mevcut.

Denize 2 dakika uzaklıkta bulunan site içerisinde; minyatür futbol sahası, yarı basket sahası, kids club, hobi odası (bilardo ve masa tenisi), 60 koltuklu cep sineması, fitness, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kapalı otopark, yerden ısıtma, 24 saat sıcak su ve jeneratör sıralanıyor.

Lavinya City

Lavinya City’de dış cephe compact laminat olacak. Bu sayede ekstra etkili hava koruması yanı sıra ısıya, donmaya, suya ve buhara daha dirençli, rutubet, ısı kaybı ve ısı farklılıklarını önleyen bir yapı oluşturuluyor.