Keleşoğlu Feza Sitesi’nde metrekaresi 7 bin 700 TL!

Keleşoğlu Feza Sitesi’nde metrekaresi 7 bin 700 TL!

İnşaat sektöründeki 35 yıllık deneyimiyle kentsel dönüşüme adım atan Keleşoğlu İnşaat, Kadıköy/Erenköy’deki ilk projesi Feza Sitesi’ni hayata geçiriyor.Feza Sitesi’nde metrekare fiyatları 7 bin 700 TL’den başlıyor.

İnşaat sektöründeki 35 yıllık deneyimiyle kentsel dönüşüme adım atan Keleşoğlu İnşaat, Kadıköy/Erenköy’deki  ilk projesi Feza Sitesi’ni hayata geçiriyor.

Toplamda 18.000 metrekare  inşaat alanında,zemin üstü 15 katlı iki blokta 118 daireden oluşan Feza Sitesi’nde metrekare fiyatları 7.700 TL’den başlıyor.

Feza Sitesi’nin, içinde botanik bahçesinin de bulunduğu  3200 metrekare si yeşil alana ayrılırken, iki blokta  400’er metrekare lik bina oturumu ile birlikte zemin üstünde her katta dört daire bulunuyor.

Her metrekaresinde birinci sınıf malzemelerin kullanılacağı  ve  işçilik anlamında da  kalitenin  en üst seviye de olacağı Feza Sitesi’ndeki daireler, 90 metrekare  ile 110,99 metrekare  arasında değişiyor.

Aralık 2017’de teslim edilecek Feza Site’sinde, iki katlı kapalı otopark, 7/24 güvenlik, site içerisinde oturma alanları, (kamelya) çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları yer alıyor. Feza Sitesi; E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde konumlanırken, toplu ulaşıma(metro, minibüs cad.deniz otobüsü v.s) okullar,alışveriş merkezleri ve hastanelerinde çok yakınında bulunuyor.

www.fezasitesi.com