HEP İstanbul’da kampanyaya katıldı faizi yüzde 0.70’e indirdi

HEP İstanbul’da kampanyaya katıldı faizi yüzde 0.70’e indirdi

Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde Torium’a yakın metrobüs durağının hemen yanında hayata geçirilen HEP İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere, Ağustos ayı boyunca, 120 ay vadeli ve aylık sabit yüzde 0.70 faiz oranı sunuluyor. Ayrıca peşinat oranı da yüzde 25 yerine yüzde 20’ye indiriliyor. Kampanyaya destek olma konusunda tereddüt göstermediklerini belirten Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, “Ülke olarak içerisinden geçtiğimiz bu dönem, özellikle ekonomimizin lokomotifi niteliğinde olan gayrimenkul sektörünü gönüllü olarak sorumluluk almaya itti. Ülkemiz alınan tedbirler ve ekonominin hızlı koordine olmasıyla başarılı bir sınav veriyor. Gayrimenkul sektörü, pek çok alt sektöre verdiği destek ve sağladığı istihdam rakamları ile Türkiye için ayrı bir önem taşıyor” dedi.

Hep-İstanbul-Resim-1

“Metro hattı projenin hemen önünden geçecek”Projenin tasarım aşamasında ‘İyi Yaşam’ anlayışının benimsendiğini vurgulayan Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, projenin merkezine aile yaşamı ve çocukları konumlandırdıklarını belirtti. Projenin planlama aşamasında kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre hareket ettiklerini vurgulayan Egesel, “Eksiksiz bir yaşam alanı oluşturmak için çamaşır odasından depoya, 10 metrekareden küçük odası olmayan, yeşil bina sertifikalı enerjiden tasarruf sağlayan ev yapısına kadar her ayrıntıyı düşündük, Tekfen kalite ve güvencesini ulaşılabilir fiyatlara satışa sunduk” diye konuştu. Projenin, bölgenin en iyi lokasyonunda yer aldığını vurgulayan Egesel, “Proje metrobüse ve 2017 yılında hayata geçmesi planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metro güzergâhına yürüme mesafesinde yer alırken, inşa edilen 3’üncü havalimanı ve 3’üncü köprü güzergahlarına da TEM bağlantı yolu sayesinde kolaylıkla ulaşılabiliyor.”

“HEP İSTEDİĞİNİZ GİBİ BİR PROJE”

Tekfen Emlak Geliştirme olarak, Türkiye’nin ve sektörün geleceğine inandıklarını vurgulayan Egesel, “Hayatın Nisan 2017’de başlayacağı HEP İstanbul Projemizde bu kampanya kapsamında 120 ay vade ile yüzde 0,70 kredi faiz oranı sunacağız. 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanyada ayrıca yüzde 25 olan peşinat oranını yüzde 20’ye düşürdük. Daha güçlü bir Türkiye için sektörümüz kilit bir görev üstleniyor. Bu anlamda üzerimize düşen görevi sorumluluk bilinciyle yerine getirmeye hazırız.” diye konuştu. Tekfen Emlak Geliştirme’nin temel değerleri arasında çevreye duyarlı, sürdürülebilir, kaliteli ve insana değer veren yaşam alanları üretmeK olduğunu kaydeden Egesel şöyle devam etti: “Bu anlayışımız HEP İstanbul’da hayat buluyor. ‘HEP’ ismi, hem “hep istediğimiz, hep beklediğimiz” bir yaşamı tarif etmesi, hem de “Hayatımın Evi Projesi” ifadesini oluşturması sebebiyle bu yeni yaşam anlayışının da adı oldu. Projemizden daire alan ve alacak olan tüm ev sahiplerimize ‘HEP’ istedikleri, ‘HEP’ hayal ettikleri bir yaşama taşınma sözü veriyoruz” diye konuştu.

Hep İstanbul’da Yaşam Nisan 2017’de başlayacak

HEP İstanbul projesi Tekfen Emlak Geliştirme tarafından 56 bin 880 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 11 blokta 1424 daireden ve 25 ticari üniteden meydana gelen projede büyüklükleri 70 ile 240 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinde yer verildi. Nisan 2017’de daire teslimlerinin başlayacağı HEP İstanbul projesinde 25 adet ticari ünite bulunuyor. Projenin site girişine konumlandırılan ticari alanlarda süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranlar yer alıyor. Hep İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, otopark, çok amaçlı salonlar, cep sineması, kütüphane, yürüyüş parkuru, bisiklet yolları, peyzaj alanı, kuru temizleme, süpermarket, terzi, restoran, kafe, spor salonu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yüzmü havuzu, fitness center, plates salonu ve jimnastik salonu bulunuyor.