Dap Yapı’dan Adam Kule’de dev kampanya başladı

Dap Yapı’dan Adam Kule’de dev kampanya başladı

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari form ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nde ev sahibi olmak isteyenlere %1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor. Adam Kule’de fiyatlar 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den sahiplerini bekliyor.

Özgün bir mimari yapısı ve güzel lokasyonu ile DAP Yapı’nın fark yaratan bu projesi Adam Kule, yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra uygun fiyat politikasıyla ev sahibi yapıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor.

Bugüne kadar yoğun ilgi gören ve 2017 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenen Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den yatırımcılarını bekliyor.

Ayrıcalıklı Yaşam, Harika Lokasyon

Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari yapısından A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Konum avantajını sonuna kadar kullandıran Adam Kule, sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor.

Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor.