Bizim Evler de tarihi dev kampanyada başladı!

Bizim Evler de tarihi dev kampanyada başladı!

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Ispartakule’nin en gözde projesi Bizim Evler de tarihi kampanya ile ev sahibi yapacak.

Emlak Konut’un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması adına başlattığı yüzde 20 peşinat, yüzde 0,70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev sahibi olma imkanı sunan ‘tarihi kampanya’sı birçok firmaya da öncü oldu.

0.70 ORANI İLE 120 AY VADE İMKANI

Markalı konut projeleri ile adından söz ettiren ve ev alanların güvenini kazanan İhlas Yapı, ‘Emlak Konut GYO’nun Kampanyasına Biz de Katılıyoruz’ dedi. Bu çerçevede Bizim Evler 6 projesindeki konut kredisi faizlerini %0,70’e indiren İhlas Yapı, kendi bünyesinde uyguladığı finansman modeli ile 120 ay vadeyle ev alacakların yüzünü güldürecek.  İnşa ettiği projelerle yatırımcısına yüksek kazanç getiren İhlas Yapı, dev kampanya ile ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörüne de hareket getirecek. Ispartakule bölgesinin kalan son büyük arsası üzerinde yükselen Bizim Evler 6, hemen teslim fırsatı ile ev sahibi yapacak.

HEMEN AL, HEMEN TAŞIN!

Geniş peyzaj, sosyal yaşam ve spor alanlarına sahip olan projede 2+1 daireler 419 bin liradan, 3+1 daireler 550 bin liradan, 4+1 daireler 720 bin liradan başlangıç gösteriyor. Yoğun ilgi gören ve 5+1 daireleri tükenen proje Gökkuşağı ve Metro etaplarından oluşuyor. Lanse edildiği günden itibaren ses getiren Bizim Evler 6 projesinin Gökkuşağı etabı 1207 konuttan meydana geliyor. Metro etabı ise 454 özel daireden oluşuyor. Bizim Evler 6 projesinin hemen yanında bulunan Bizim Evler Metro etabı, çalışmaları devam eden Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir metro hattının Ispartakule durağında yer alıyor.  Kanal İstanbul’un muhtemel güzergâhına komşu olan proje yüksek yatırım potansiyeline sahip konumuyla konut alıcılarının büyük ilgisi ile karşılaşıyor. Bizim Evler 6’nın yeni kampanya ile de gördüğü yoğun talebi daha da katlayacağı öngörülüyor.