Adana Ziyapaşa Concept projesi 2018’de teslim!

Adana Ziyapaşa Concept projesi 2018’de teslim!

Yamaç Gayrimenkul Yapı Geliştirme (Yamaç GYG), Adana kent merkezinde üç ay önce temelini attığı Ziyapaşa Concept yükselmeye devam ediyor.

Yamaç Gayrimenkul Yapı Geliştirme (Yamaç GYG),  Adana  kent merkezinde üç ay önce temelini attığı Ziyapaşa Concept yükselmeye devam ediyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında, 66 hak sahibi ikna edilerek, Kurtuluş Mahallesi, Ziya Paşa Bulvan’nda inşa edilen proje 1+1,2+1,3+1 şeklindeki 131 daireden oluşuyor. 5 bin metrekare alan üzerinde 2 katlı otoparkı, 7/24 güvenlik, jeneratör, çocukların güvenle oynayabilecekleri açık ve kapalı spor sahalarıyla konforlu bir yaşam alam sunan Ziyapaşa Concept, 2018 yılı başında hak sahiplerine teslim edilecek.

Yamaç GYG Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yamaç, projenin kent merkezinde site konseptindekitüm beklentileri karşıladığım söyledi Yürüme mesafesinde bu formatta bir yerleşim alanının bulunmadığına dikkat çeken Yamaç, “140 araçlık kapalı otoparkı olan projede servet yatırılarak ahriAn araçlar da yağmurdan ve güneşten etkilenmeyecek. Merkezde üretilmekte olan işlerin yüzde 90’ından farkımız bu” dedi İki bloktan oluşan binada “A plus müşteri” kesimini hedeflediklerini vurgulayan Ziya Yamaç, “Beklentimiz şu: Bankaların veya fabrika müdürleri gibi üst düzey yöneticiler rotasyonla kente geldiklerinde otellerde kalıyor. 1,2 yıl gibi süre burada kalan bu insanlar 1+1 tipi dairelerimizi tercih edebilir. 2+1 dairelerimizi yeni evliler ya da az çocuklu çiftler için planladık. Şehir merkezini tercih eden çocuklu ailelere yönelik 3+1 tipi dairelerimizi hazırladık” diye konuştu.

Yamaç, 6306 sayılı yasa ile kentsel dönüşüm çerçevesinde hayata geçirdikleri bu proje ile kent ekonomisine toplamda yaklaşık 50 milyon lira ciroluk bir katkı sağlayacaklarımbelirtti.

Dünya

Anasayfa