Makyol Santral Residence için ön talep toplanmaya başlandı

Makyol Santral Residence için ön talep toplanmaya başlandı

Makyol İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Makyol Santral Residence projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Daha önce Beylikdüzü’nde inşaasına başladığı Makyol Yaşam projesiyle dikkatleri üzerine çeken Makyol İnşaat, şimdi ise Makyol Santral Residence projesi için düğmeye bastı. Makyol Santral Residence projesinde fiyatlar 250 bin liradan başlıyor. Projenin satışları Ramazan Bayramı sonrasında kurulacak satış ofisinde başlayacak. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Makyol Santral Residence’ta 427 daire ve 8 teras villa olmak üzere toplam 435 konut yer alıyor.
Makyol-Santral-Residence1
Makyol-Santral-Residence
orjinal__makyol-santral-residence-ta-on-talep-sureci-basladi__04_07_2016__15_53_01
3ee7a592-ca21-480b-89c8-d0a0a9a35f5b
ab4cd7f60_makyol santral residence evleri
2018 yılının Haziran ayında tamamlanması hedeflenen Makyol Santral Residence, “İstanbul’un yaşam enerjisi en yüksek projesi” şeklinde tanımlanıyor. Proje, 20 bin metrekare arsa üzerinde yer alırken, 7 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Makyol Santral Residence, Garanti Koza Arena, Aqua Dolphin ve Bahçeşehir Gölet’e yakın mesafede bulunuyor.Konut ve alışveriş merkezinden oluşan Makyol Santral Residence, Esenyurt – Koza Mahallesi’nde yükseliyor. Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin tam karşısında yer alan Makyol Santral Residence’ın Santral AVM’si Akbatı’ya rakip olacak.Her daire için otopark alanının yer aldığı Makyol Santral Residence’ta açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe ve daha pek çok sosyal alan mevcut.Santral AVM, Akbatı’ya rakip!