Eval Park İstanbul’da fiyatlar 230 Bin TL’den Başlıyor!

Eval Park İstanbul’da fiyatlar 230 Bin TL’den Başlıyor!

Eval İnşaat tarafından hayata geçirilen Eval Park İstanbul projesi, Avrupa yakasının değer kazanan bölgesi Esenkent’te konut alıcılarına uygun fiyat ile yatırım değeri yüksek fırsatlar sunuyor.


eval park

Daha önceden yapmış olduğu Beylikdüzü ve Büyükçekmece’deki butik projelerle adından bahsettiren Eval İnşaat, Esenkent bölgesinde 726 adet konut, 382 adet rezidans dairesi ve 32 ticari ünite’si bulunan A plus  bir proje olan büyük bir yaşam merkezini hayata geçirdi.

Eval Park İstanbul Daire Tipleri şöyle:

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan 200 bin metrekarelik bir yaşam merkezi olan Eval Park İstanbul projesi, 1+1’den 3+1’e kadar 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 9 tip konut seçeneği sunuyor. Metrekare birim fiyatı ise ortalama 3 bin lira.

evalpark-630x330
Eval Park İstanbul Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Eval Park İstanbul’da daire fiyatları 230 bin TL’den başlıyor. %30 peşinat + 36 ay, 48 ay lansmana özel “0” faiz vadeli seçeneklerle şirket doğrudan kendi bünyesinde taksit seçenekleri sunuyor.

Eval Park İstanbul Ticari Üniteler

Eval Park’ta site içi ihtiyaçları karşılamaya yönelik 10 bin metrekare bir alana sahip 30 adet ticari ünite yer almakta.
Eval Park ticari üniteleri 40 metrekareden başlıyor ve metrekare birim fiyatı 10 bin TL

evalparkistanbul

evalpark3

Eval Park İstanbul Sosyal Donatıları

Eval İnşaat, projesinin hayata geçirdiği Eval Park İstanbul’da toplam alanın 23 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı tasarlanıyor.
Projede;

  • Kapalı otopark alanı
  • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
  • Basketbol sahası, tenis kortları,
  • Fitness alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru
  • Türk hamamı, sauna,
  • Çocuk oyun alanları, ile aile yaşamı öncelik alınarak sosyal açıdan zengin modern bir hayat sunuluyor.

Proje bitiminde yaklaşık 4.000 bin kişinin yaşayacağı Evalpark İstanbul’un mimarisinde Saryap Mimarlık AŞ’nin imzası yer alacak.

Eval Park İstanbul Projesi Merkezi Lokasyon

Ev sahibi olmak isteyenlerin kolay ulaşılabilirlik açısından da dikkatini çekecek olan Evalpark İstanbul projesi, Esenyurt bölgesinde, TEM Otoyoluna yakın bir mesafede yer alıyor ve inşaatları bitmek üzere olan; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi dev projelerin toplandığı bir konumda bulunuyor.

İnşa çalışmalarına başlanılan proje’nin çalışmaları devam ediyor ve 24 ayda teslim edilecek.

WEB: http://www.evalpark.com/